NAUJIENOS
„Fausto“ premjerai – virtualūs plojimai

Pagerbti koronaviruso metu dirbę savanoriai

Kategorija:

Miestas:
Vakar Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas pagerbė įvairias nevyriausybines organizacijas, įstaigas, panevėžiečius karantino metu teikusius savanorišką pagalbą.  
 
„Gyvename ypatingu laiku – jau kelis dešimtmečius pasaulis nebuvo susidūręs su tokiu iššūkiu, koks mums teko šiemet. Staiga užklupusi pandemija ir įvestas karantinas įnešė daug sumaišties. Netikėtumo faktorius, karantinas, daugybė neatsakytų klausimų, žmonių nerimas -  visi atsimename, kokia sunki buvo pradžia. Trūko visko, bet labiausiai trūko rankų, galinčių dirbti ir padėti. Ir tada atsiradote jūs. Galintys ir norintys padėti, visuomenės gerovę ir ramybę iškėlę aukščiau asmeninių interesų. Nuoširdžiai dėkoju jums už pagalbą. Už tai, kad buvote ramstis, kai jo labiausiai reikėjo. Pandemija dar nesibaigė, tačiau dabar jaučiamės ramesni, nes žinome ką daryti. Ir žinome, kad atėjus sunkumams sulauksime pagalbos iš tokių žmonių kaip jūs. Visiems nuoširdžiai dėkoju miesto ir miestiečių vardu“, - sakė meras  R. Račkauskas.  
 
Padėkos už atsakingą ir pasiaukojamą pagalbą įgyvendinant COVID-19 plitimo stabdymo mieste priemones, pagalbą mobiliame koronaviruso patikros punkte įteiktos Kauno kolegijos studentei Agotai Verseckaitei, Juozo Miltinio gimnazijos abiturientei Jonei Juknevičiūtei, IĮ „Jurgitėlės amatai“ savininkei Jurgitai Čiplytei, savanorei Kamilei Žvėrelytei, Panevėžio kolegijos studentėms Donatai Vitkutei, Julijai Valūnaitei, Agnetei Sereičikaitei, Evelinai Sargiūnienei, Lietuvos skautijos Panevėžio krašto atstovei Jurgitai Kuprinskienei, Lietuvos šaulių sąjungos Alfonso Smetonos šaulių 5-osios rinktinės šauliams Audriui Masilioniui, Aurimui Skikui, Linui Mikalauskui, Pauliui Staškui, Renatui Avižai, Sauliui Zaurai, Algimantui Svaldeniui, Panevėžio atviro jaunimo centro direktorei Daivai Juodelienei, Panevėžio socialinių paslaugų centrui, labdaros ir paramos fondui „Maisto bankas“, Lietuvos skautijos Panevėžio kraštui, Panevėžio miesto bendruomeniniams šeimos namams, Lietuvos agentūros „SOS vaikai“ Panevėžio skyriui.  
    
Karantino metu savanoriai dirbo su neįgaliaisiais, socialinę riziką patiriančiomis šeimomis, kitais pažeidžiamais gyventojais ir teikė jiems pagalbą namie ar padėjo apsirūpinti būtinais maisto produktais, medikamentais, teikė pagalbą mobiliame koronaviruso punkte ir kitais būdais.
 
 Komunikacijos skyrius 
 
 

Reklama