NAUJIENOS

Pagerbti geriausi rajono moksleiviai ir jų mokytojai

Kategorija:

Miestas:
Gegužės 25 d. Joniškio rajono savivaldybės didžiojoje salėje rinkosi geriausi rajono moksleiviai, visus metus džiuginę savo pasiekimais įvairiose olimpiadose ir garsinantys Joniškį, taip pat jų mokytojai, padėję pasiekti šiuos laimėjimus.
Šventę muzikiniais kūriniais pradėjos smuikininkas, dirigentas Gediminas Dalinkevičius ir gitaristas Simonas Bušma.
Joniškio rajono savivaldybės meras Gediminas Čepulis pasveikino visus susirinkusius, pasidžiaugė aukštais rajono moksleivių pasiekimais, linkėjo gerų artėjančių vasaros atostogų.  
Sveikinimo žodį tarė Joniškio rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vedėja I. Mačiulienė, kuri taip pat negailėjo padėkos žodžių darbščiausiems, kantriausiems ir talentingiausiems rajono moksleiviams ir juos ruošusiems mokytojams.
Geriausių mokinių ir mokytojų pagerbimo šventėje išdalyti 42 padėkos raštai ir asmeninės dovanos rajono biologijos, chemijos, geografijos, anglų kalbos, rusų kalbos, matematikos, fizikos, informatikos, istorijos, lietuvių kalbos ir literatūros olimpiadų I vietos nugalėtojams bei meninių ir muzikinių konkursų laureatams.
 
Už puikų mokinių parengimą ir aukštus jų pasiekimus olimpiadose ir konkursuose padėkota 29 rajono pedagogams.
 
„Aušros“ gimnazijos III g. klasės mokinys Lukas Baltramaitis sulaukė išskirtinio dėmesio. Jis atsiėmė ne tik padėkos raštą, asmeninę dovanėlę, bet ir mero G. Čepulio įsteigtą specialų piniginį prizą už aukštus pasiekimus keliose olimpiadose ir konkursuose. Jis tapo biologijos, chemijos, geografijos, matematikos, fizikos, lietuvių kalbos ir literatūros olimpiadų rajoninių etapų I vietos nugalėtoju. Taip pat šis moksleivis LR švietimo ir mokslo ministerijos organizuotoje 65-ojoje Lietuvos  mokinių matematikos olimpiadoje pelnė III laipsnio diplomą. Šioje olimpiadoje dalyvavo 127 gabiausi matematikai iš visos respublikos, iš 68 mokyklų.
 
Šventės pabaigoje su moksleiviais, mokytojais bendravo joniškietė dizainerė, maisto menininkė, Jolita Vaitkutė. Ji pasakojo savo sėkmės istoriją, kvietė moksleivius nebijoti įgyvendinti savo svajonių ir idėjų, o svarbiausia – nebijoti, drąsiai kurti.   

Renginio akimirkos – savivaldybės nuotraukų galerijoje.

Kultūros ir viešųjų ryšių skyriaus informacija ir nuotraukos
 
 
Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis


Konkurso „Su savo augintiniu“ rezultatai

Matykime, išgirskime, padėkime

Reklama