NAUJIENOS

Pagerbti aukščiausiais įvertinimais savivaldybę garsinantys mokiniai

Kategorija:

Miestas:
Nepaisant šiais metais ištikusių nelengvų iššūkių, yra nepamiršta tradicija savivaldybės lygmeniu pagerbti aukščiausiais įvertinimais bei svariausiais laimėjimais mūsų savivaldybę garsinančius mokinius. Nesant galimybei apdovanoti ir padėkoti įprastu būdu, ši maloni misija šiemet bus įvykdyta netradiciškai – per mokslo metų baigiamuosius mokyklų renginius, vyksiančius iš dalies nuotoliniu būdu. Pirmieji šiandien buvo pasveikinti abiturientai, kuriems mokslo metai baigėsi ir jau nuaudėjo simbolinis paskutinis skambutis. Tai Nojus Marcinkevičius, Visagino „Verdenės" gimnazijos abiturientas, Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso regioninio turo I vietos laimėtojas, ir Irina Tišalovič, Visagino „Atgimimo" gimnazijos abiturientė, respublikinio edukacinio konkurso „Olympis 2019" matematikos konkurso III laipsnio diplomantė.

Moksleiviams buvo įteikti Visagino savivaldybės mero įsteigti vardiniai apdovanojimai. Nuoširdžiai ir su pasididžiavimu savivaldybės meras Erlandas Galaguz ir mero pavaduotoja Aleksandra Grigiene pasveikino jaunuosius talentus ir padėkojo mokytojams, parengusiems šiuos mokinius ir padariusiems ypatingą įtaką jų sėkmei, ūgčiai bei laimėjimams ir palinkėjo sėkmės!
 
Parengė
Svetlana Starinskaja
 

Braškinis pyragas – tortas

Šviežių bulvių plokštainis

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė
Nerimstanti teatro dvasia

Nerimstanti teatro dvasia

Birželio 26 d. Lietuvos nacionalinio dramos teatro aktorė Neringa Bulotaitė švenčia gražų jubiliejų – 60-metį! Ji – režisieriaus Jono Vaitkaus mokinė, studijavusi jo pirmajame „dešimtuke“ Lietuvos...

Reklama