Pagerbtas Žiemgalos krašto šviesuolis
  NAUJIENOS

Pagerbtas Žiemgalos krašto šviesuolis

Kategorija:

Miestas:
Šiaulių šviesiosios bendruomenės nariui kultūrologui, teisininkui, antropologui, Žiemgalos krašto metraštininkui ir buvusiam „Žiemgalos“ draugijos prezidentui, ekslibriso judėjimo Pakruojyje, Šiauliuose entuziastui, įkvėpėjui, keliautojui Jonui Nekrašiui buvo skirti gražūs žodžiai jo iškilaus jubiliejaus proga. Jonas Nekrašius – šių dienų Šiaulių Peliksas Bugailiškis, primenantis Šiaulių, Žiemgalos praeitį, kurstantis istorinės atminties kibirkštis, kad šių dienų jaunimas žinotų savo krašto istoriją. Simboliška, kad Jonas neišsitenka siauruose veiklos rėmuose. Todėl ir jam skirtas renginys vyko trijose  P. Višinskio bibliotekoje erdvėse: Jono spalvotos mobiliografijos parodos „Miesto kodas“, Jonui Nekrašiui sukurtų ekslibrisų kolekcijos „Knygos ženklai Jonui Nekrašiui“ šviesoje ir filmo „Miesto kodas. Metų laikai“ su Jono sukurtomis Šiaulių nuotraukomis pristatymas.
Renginio metu jubiliatui Jonui Nekrašiui kartu su dr. Nerijumi Brazausku įteiktos Lietuvos Respublikos Seimo ir kultūros ministro Mindaugo Kvietkausko padėkos.

„MK“ inf.

Nuotr. autorius N. Brazauskas
 

Ji moko teatrą mylėti

Ji moko teatrą mylėti

Šią vasarą Jolantą galima buvo pamatyti Ignalinos gatvėmis praskriejančią elektriniu paspirtuku. Lekia ji su šypsena lyg geroji raganaitė, vėjyje besiplaikstančiais juodais plaukais ir žibančiomis akimis. Tos akys... Jos...


Reklama