NAUJIENOS

Pagerbė profesines šventes mininčius Pagėgių krašto žmones

Kategorija:

Miestas:

Kiekvienam žmogui svarbus jo veiklos įvertinimas. Nepaisant veiklos, pareigų mes visi norime būti geriausi. Geras žodis, padėka, už darbą įteiktas gėlės žiedas – tai kūrybos varomoji jėga, skatinanti savyje surasti dar neatskleistus sugebėjimus. Prieš kelias dienas Pagėgiai šurmuliavo nuo puošnių žmonių klegesio – kultūros centre įvyko trijų profesijų atstovų pagerbimo šventė. Per pustrečio šimto mokytojų, savivaldybininkų ir socialinį darbą dirbančių žmonių išklausė

Pagėgių savivaldybės mero Virginijaus Komskio sveikinimo ir pagarbos žodžius. Savo kuruojamos srities darbuotojus sveikino tiesioginiai vadovai: Pagėgių savivaldybės administracijos direktorė Dainora Butvydienė, Švietimo skyriaus vedėja Virginija Sirvydienė ir Socialinės paramos skyriaus vedėja Daiva Vaitiekienė.

Visoms ugdymo įstaigoms iš Mero rankų atiteko kone šventa Pagėgių kraštui knyga – Amžinosios Rambyno kalno knygos kopija, dar kitaip švelniai „Rambyniuke“ vadinama. Pasak Mero, mokykla yra būtent ta įstaiga, kurioje puoselėjamos amžinosios vertybės – lietuvybė, laisvė, dora, tad kurgi kitur dar galėtume rasti garbingesnę vietą tokiam garbingam leidiniui. Anot Mero, vaikai privalo kone tiesiogiai prisiliesti prie savo krašto istorinės praeities ir krašto šviesuolių palikimo.

Taigi, tiek Mero, tiek vedėjos V. Sirvydienės šiltai pasveikinti pedagogai džiaugėsi net 23 – ejų kolegų įvertinimu, jiems įteiktomis Mero padėkomis ir gėlėmis.

Savivaldybės vadovas, talkinant gražius žodžius savivaldos darbuotojams ištarusiai Administracijos direktorei D. Butvydienei, padėkos raštais apdovanojo devynis savivaldybininkus už ilgametį ir nepriekaištingą darbą.

Tądien savo profesinę šventę minėjusius kolegas sveikinusi Socialinės paramos skyriaus vedėja D. Vaitiekienė, talkino Merui ir pasveikino keturiolika tų žmonių, kurie šį sunkų, nedėkingą darbą dirba neskaičiuodami darbo valandų, nebijodami sunkumų, nuoširdžiai ir sąžiningai. Už nuolatinę pagalbą, aktyvią projektinę veiklą Vedėja nuoširdžiai dėkojo socialinėms įstaigoms, kurių vadovai iš Mero rankų gavo reprezentatyvias dovanas atminimui.

Gražu ir simboliška, kad šių Pagėgių krašto aktyviausiųjų pasveikinti atvyko pirmasis Pagėgių savivaldybės meras Vaclovas Mišeikis. Šventės proga dovanotas Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro šokio spektaklis pagal Vinco Mykolaičio – Putino romaną „Altorių šešėly“ nepaliko abejingų ir po spektaklio jo išgerta simbolinė šventinė taurė vyno paliko nuoširdumo jausmą ir suvokimą, kad visi esame unikalūs, o, lygiuodamiesi į pareiginguosius kolegas, galime tapti ypatingi savo darbo srities žinovai, kurių dėka pasaulis taps mums patiems gražesnis ir saugesnis.


Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Šventinės edukacinės programos vaikamsReklama