NAUJIENOS

Padovanokite sau naujametinę dovaną: akinių rėmeliai stilingai 2022-ųjų pradžiai

Kategorija:

Miestas:
2021-ieji artėja į pabaigą, o tai reiškia, kad Naujuosius, 2022-uosius netrukus galėsime pradėti su daugybe naujų mados tendencijų. Nors šie metai buvo išties spalvingi, mados renginiuose galėjome išvysti drąsių, išskirtinių ir unikalių įvaizdžių, artėjantys 2022-ieji metai žada būti ne mažiau unikalūs. Šios, artėjančios tendencijos jau matomos ir akinių rėmelių rinkoje. Tad pažvelkime, kokio stiliaus ir dizaino akinių rėmeliai daugiausiai šmėžuos ant raudonojo kilimo 2022 metais.

Dideli, oversized akinių rėmeliai – norintiems išsiskirti

Jeigu domitės mada, turbūt jau pastebėjote išaugusį oversized akinių populiarumą šiais, 2021 metais. Tiesa, prognozuojama, kad ši tendencija niekur nesitrauks, ir bus dar dažniau pastebima 2022-aisias. Šie akiniai skleidžia senovinę atmosferą, bet kartu persipina su modernizmu. Tai maišto prieš minimalizmą simbolis, kuris padeda sukurti ryškų įvaizdį. Tad įsigijus šiuos akinių rėmelius atrodysite tikrai intriguojančiai. Be to, dideli rėmeliai leidžia naudoti didesnius akinių lęšius, kurie padeda praplėsti matymo lauką – taip susikursite ne tik šiuolaikišką ir madingą įvaizdį, bet taip pat užtikrinsite patogumą.

Elegantiškam įvaizdžiui – ploni metaliniai rėmeliai

Minimalistiniai, ploni metaliniai akinių rėmeliai nuolat išlaiko savo gerbėjų ratą. Nors juos renkasi ne kiekvienas, šie akiniai kiekvienais metais sulaukia populiarumo. Metaliniai akiniai padeda sudaryti formalų įvaizdį ir kartu suteikti jums daugiau elegancijos. Tačiau jeigu norite įvaizdžiui suteikti šiuolaikiškumo prieskonio, ieškokite nesenstančių, vintažinio stiliaus akinių rėmelių. Teigiama, kad vintažas 2022-aisias užims itin svarbią vietą mados pasaulyje.

Siekiantiems sukurti laisvesnį, neformalų įvaizdį, rekomenduojama pasidairyti po išskirtinius, aštuonkampio formos akinių rėmelius. Svarbu paminėti, kad metalinius akinių rėmelius pastaruoju metu labai populiaru paryškinti dažant įvairiomis, ryškiomis spalvomis, todėl nebijokite išskirtinių spalvų pasirinkimo, kurios atitinka jūsų asmeninį skonį.

Kvadratiniai akinių rėmeliai – 2022-ųjų topas

Kvadratiniai akinių rėmeliai tapo madingi jau šį sezoną, tačiau kalbama, kad situacija nesikeis ir ateinančiais metais. Tad jeigu norite išsiskirti, tačiau kartu išlaikyti elegancijos pojūtį, rinkitės kvadratinės formos ir stambaus plastikinio rėmelio derinį. Jis gali būti įvairių spalvų, priklausomai nuo to, kokią žinią apie save norite perteikti aplinkiniams. Jeigu mėgstate pabrėžti solidumą, ramumą, rinkitės tamsių spalvų rėmelius. Jei norite parodyti nerūpestingumą, laisvumą, kūrybiškumą – ieškokite ryškių spalvų.


Nuotrauka iš glasseson.lt

Nesenstanti klasika – aviatoriaus stiliaus akinių rėmeliai

Nors prisiminti 80-uosius ar 90-uosius metus visada smagu, jau seniai praėjo laikai, kai aviatoriaus stiliaus akiniai buvo skirti tik pilotams, policininkams ir įvairių filmų herojams. Nors šis akinių modelis yra nesenstanti klasika, įkūnijanti vyrišką drąsa, vis dažniau aviatoriaus akinių rėmelius renkasi ir moterys. Tikra klasika tapę akiniai, dabar tinka bet kokio amžiaus žmonėms – svarbu tinkamai išsirinkti medžiagas ir rėmelių masyvumą. 2022 metais optikos parduotuvių lentynas turėtų papildyti aviatoriaus formos akinių rėmeliai pagaminti iš plastiko ir metalo arba šių dviejų medžiagų derinio, tad rinktis tikrai bus iš ko.

Populiari akinių rėmelių forma – katės akys

2022-aisiais iš mados nesitrauks ir išskirtinės, katės formos akinių rėmeliai. Tiesa, ateinančiais metais šie akiniai pasirodys dar ryškesnio ir drąsesnio stiliaus. Forma taps šiek tiek labiau kampuota, o spalvų paletė – dar platesnė. Be to, katės akies formos akinių rėmelius turėtų papildyti ir akį traukiantys stiliaus elementai. Norint pabrėžti moterišką žavesį ir grakštumą, ieškokite gėlių raštais išmargintų katės formos akių rėmelių. O siekiant pademonstruoti profesionalumą ir santūrumą, puikiai tiks neutralių atspalvių akinių rėmeliai, pavyzdžiui, juodi, rudi, pilki ar permatomi.

Mediniai akinių rėmeliai – tvarumo elementai

Medinius akinių rėmelius žmonės paprastai renkasi dėl jų natūralumo. Unikali išvaizda, šiltos spalvos ir patogumas – taip šiandien apibūdinamas šis, akinių rėmelių stilius. Nors mediniai akinių rėmeliai atrodo gana paprastai, jie tikrai atkreipia aplinkinių dėmesį. Šie akinių rėmeliai yra autentiškas medienos ir metalo mišinys. Be to tai patvarus ir tvarus pasirinkimas, tad norint sutikti 2022 metus ne tik stilingai bet ir tvariai, mediniai akinių rėmeliai turėtų atsidurti pirmoje jūsų pasirinkimo vietoje.

Permatomi akinių rėmeliai išraiškingam žvilgsniui

Kalbant apie 2022 metų akinių rėmelių tendencijas, negalima pamiršti permatomų akinių rėmelių. Permatomi rėmeliai nėra tokie kuklūs ir nuobodūs, kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio. Jų formų, atspalvių ir raštų įvairovė dabar itin plati, todėl sau tinkamiausius rasti nebus sunku. Tiesa, būtina paminėti, kad permatomi akinių rėmeliai geriausiai išryškina akių formą ir spalvą. Tad jeigu nekompleksuojate dėl savo veido formos, ar turite ryškias akis – rekomenduojame išbandyti šį stilių.

Pradėkite Naujuosius metus spalvotai!

Neatsiejama akinių dalis yra lęšiai, kurių mados taip pat kasmet kinta. 2022 metais į naujausias akinių tendencijas turėtų patekti spalvoti lęšiai, kuriuos dabar stengiasi išpopuliarinti garsūs užsienio modeliai. Tiesa, lęšių spalvą akiniams reikėtų rinkti pagal odos spalvą. Tamsesnių spalvų akinių lęšiai labiau tinka tamsesnį odos toną turintiems žmonėms, o šviesūs lęšiai tinkamesni blyškios odos savininkams. Įvairių spalvų lęšiai ne tik daili stiliaus detalė, bet ir puiki alternatyva akių apsaugai nuo saulės spindulių. Be to, daugumą jų galite nešioti tiek lauke, tiek patalpose.


Nuotrauka iš glasseson.lt

Išskirtinis akcentas – akiniai su grandinėlėmis

2022 metais akiniai su grandinėlėmis vėl grįžta į madą. Ši retro stiliaus akinių detalė puikiai papildo rėmelių išvaizdą ir padeda sukurti išskirtinį stilių. Akinių grandinėlės gaminamos iš įvairių medžiagų, tokių kaip karoliukai, akmenukai, juostelės, įvairūs metalai. Tad jeigu savo išvaizdą norite papildyti išskirtiniu akcentu, būtinai paieškokite jūsų stilių atitinkančios grandinėlės.
Apžvelgus visas pagrindines 2022-ųjų metų mados tendencijas lieka tik nuspręsti, kokio stiliaus, formos ir spalvos akinių rėmeliai labiausiai tiks prie jūsų kuriamo asmeninio įvaizdžio. Žinoma, išsirinkti tarp tiek daug variantų gali būti sunku, tačiau nebijokite eksperimentuoti, įneškite į savo įvaizdį naujų spalvų ir sutikite Naujuosius, 2022 metus madingai.

Aistė Bielinė
 

Reklama