NAUJIENOS

Padėkota už indėlį valdant COVID-19 pandemiją

Kategorija:

Miestas:

„Tik kartu esame stiprūs. Tik drauge eidami koja kojon ir darydami bendrus darbus, galime po truputį grįžti į normalų gyvenimą.“

„Tik vieningas požiūris į bendrą darbą ir pozityvus žvilgsnis į sunkiausius dalykus gali padėti žmonėms suvaldyti tiek savo baimes, tiek nepasitikėjimą. Susipriešinimas, pavydas ir pagieža niekur neveda.“

„Skiepai, higiena ir kiekvieno asmeninė atsakomybė gali padėti žmonėms grįžti į normalų gyvenimą.“
Tokios mintys šiandien skambėjo Radviliškio rajono savivaldybės salėje, kurioje Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Šiaulių departamento direktorė Simona Abromavičienė, mentorius Krizentas Kameneckas ir Radviliškio skyriaus vyriausioji specialistė, laikinai einanti skyriaus vedėjo pareigas, Lina Murnikaitė, padėkojo Radviliškio rajono savivaldybės administracijai ir Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Radviliškio rajono policijos komisariatui už bendrą darbą valdant COVID-19 pandemiją.

„Dėkojame už jūsų paramą šiuo sudėtingu, kupinu iššūkių ir išbandymų laiku. Vertiname jūsų geranorišką iniciatyvą ir nuoširdžią pagalbą Valdant COVID-19 pandemiją. Pandemija nesibaigė, virusas tikriausiai ir liks tarp mūsų, mums reikės išmokti gyventi, bet tik mūsų visų pastangomis galime užkirsti kelią viruso plitimui. Vienas iš tokių būdų – skiepai“, – sakė S. Abromavičienė.


„Ačiū visiems, prisidėjusiems prie pandemijos valdymo, tiek policijos darbuotojams, tiek visuomenės sveikatos centrui, su kuriais įtemptai dirbame jau beveik dvejus metus. Pradžioje visus mus kaustė nežinia, buvo imtasi įvairiausių priemonių, gal kartais ir perteklinių, bet visos jos buvo taikomos siekiant sumažinti viruso plitimą. Dabar mes šiek tiek geriau pažįstame savo priešą, bet tas kasdienis darbas vyksta, jis nenutrūksta. Deja, bet šiuo metu Radviliškio ligoninės vadinamajame kovidiniame skyriuje visos 19 lovų jau yra užimtos, bet vilties, kad gyvensime toliau sveiki, yra, svarbiausia – žmonių sąmoningumas“, – sakė Jolanta Margaitienė.Radviliškio rajono savivaldybės meras Vytautas Simelis išreiškė viltį, kad ir toliau dirbant drauge po truputį, mažais žingsneliais, bus einama geresnės situacijos link.


Susitikime su Nacionalinio visuomenės sveikatos centro atstovais dalyvavo ir Radviliškio rajono savivaldybės meras Vytautas Simelis, jo pavaduotojas Vytautas Krikščiūnas, Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Justinas Pranys ir Radviliškio rajono policijos komisariato viršininkas Linas Valius.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija


Reklama