Padėkos verslininkams renginyje paaiškėjo Skuodo rajono 2019 metų verslo lyderiai
  NAUJIENOS

Padėkos verslininkams renginyje paaiškėjo Skuodo rajono 2019 metų verslo lyderiai

Kategorija:

Miestas:
Verslas ekonomiškai stiprina rajoną, didina gyventojų užimtumą ir užtikrina socialinę gerovę, todėl 2020 m. sausio 17 d. svečių namuose „Gintagnė“ įvykusiame renginyje „Geriausia Skuodo rajono įmonė 2019“ padėkota Skuodo rajono verslo bendruomenei už kuriamas darbo vietas, efektyvius verslo sprendimus ir paslaugų plėtrą rajone. Renginio metu verslininkams skirtos 7 verslo nominacijos.
Skuodo rajono savivaldybės administracijos direktorius Žydrūnas Ramanavičius, dėkodamas rajono verslininkams ir kartu juos sveikindamas su puikiais darbo rezultatais, sakė: „Sakoma, kad gražiausi metai žmogaus gyvenime yra tie, kurie kupini ieškojimų ir atradimų. Tikiu, kad vystant verslą ir organizuojant darbus ieškojimų bei atradimų būna labai daug. Su tuo jus ir sveikinu, visa tai jums padeda judėti į priekį, vis stiprėti ir augti. Puikių rezultatų pasiekiate, nes dirbate labai daug, neskaičiuojate valandų. Linkiu ir toliau taip tvirtai žengti dar didesnio klestėjimo link. Tegul nestinga tikėjimo kiekvienu naujai išsikeltu tikslu, pradėtu darbu“.
Skuodo rajono savivaldybės administracijos direktorius Žydrūnas Ramanavičius ir Savivaldybė administracijos direktoriaus pavaduotojas Rokas Rozga apdovanojo sėkmingiausius Skuodo rajono verslininkus. Šiais metais nominaciją „Versli moteris“ pelnė sveikų ir ekologiškų produktų parduotuvės savininkė Asta Luotytė. Uždarosios akcinės bendrovės „Gintagnė“ direktorei Aušrai Pėkienei įteikta nominacija „Investicijos į verslo plėtrą“. Nominacijomis „Sėkminga verslo pradžia“ apdovanoti trys verslininkai –  mažosios bendrijos „Šeimos odontologija“ direktorė Dovilė Pajauskienė, mažosios bendrijos „Šilta ir šalta“ direktorius Arūnas Alseika, uždarosios akcinės bendrovės „Automondis“ direktorius Mindaugas Senkevičius. Uždarosios akcinės bendrovės „Kuršasta“ direktoriui Stanislovui Martinkui įteikta nominacija „Ilgiausia veiklos istorija“. Nominacija „Sėkmingas verslas“ atiteko Skuodo senamiesčio kebabinės savininkams Laurynai ir Antanui Budriams.
Verslo aplinka yra dinamiška, norint būti sėkmingu būtina prie jos prisitaikyti. Pastebima, kad lyderių pozicijas dažnai lemia sugebėjimas priimti teisingus sprendimus ir spartus veikimas.
Rajono verslininkams gerų žodžių taip pat negailėjo Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Rokas Rozga, Lietuvos Respublikos Seimo narė Levutė Staniuvienė ir kolegos verslininkai iš Akmenės, Telšių, Šiaulių rajonų.
Renginio metu minėta, kad populiariausios įmonių teisinės formos Skuodo rajone yra uždarosios akcinės bendrovės ir mažosios bendrijos. Dauguma asmenų iš individualios veiklos pažymos įkuria savo įmones.
2019 m. Skuodo rajono savivaldybės taryba skyrė verslumo iniciatyvų skatinimo programai 50 000 Eur, iš kurių 30 000 Eur skirta verslo įmonių ir savarankišką veiklą vykdančių asmenų išlaidų daliniam kompensavimui, 2 000 Eur – verslininkų skatinimui, 13 000 Eur – verslo projektų bendrajam finansavimui, 2 500 Eur – verslo konferencijų organizavimui, 2 500 Eur –jaunimo verslumo gebėjimų ugdymui. Šiais metais sulauktos 49 paraiškos paramai gauti, parama skirta 43 pareiškėjams. Programa siekiama skatinti Skuodo rajono gyventojus imtis savarankiškos veiklos, kurti ir plėsti verslo įmones.
Renginį „Geriausia Skuodo rajono įmonė 2019“ organizavo Skuodo rajono savivaldybė, Skuodo informacijos centras ir Skuodo rajono verslininkų asociacija. Šiuo kasmet vykstančiu renginiu verslininkams siekiama parodyti, kad jų veikla yra ypatingai svarbi siekiant teigiamų, reikšmingų pokyčių Skuodo rajone.
Renginyje gražiais romansų kūriniais džiugino Skuodo rajono kultūros centro folkloro ansamblis „Vereta“.

 

Skuodo rajono savivaldybės administracijos

Teisės, personalo ir dokumentų valdymo skyriaus

vyriausioji specialistė Sandra Staniūtė

Reklama