Orientacinės žaidynės „Interaktyvi vasaros stovykla“
  NAUJIENOS

Orientacinės žaidynės „Interaktyvi vasaros stovykla“

Kategorija:

Miestas:
Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos
vasaros kultūrinių renginių programa
„Interaktyvi vasaros skaitykla“
Karlskronos aikštėje (Danės krantinėje, prie Pilies tilto)
2020 m. rugpjūčio 11-14 d.
II–V nuo 11–19 val.
VI – nuo 12-18 val.

  
Orientacinės žaidynės „Šimtas istorijos pėdsakų“
 
Intelektuali pramoga visai šeimai, skirta Viešųjų bibliotekų steigimo Klaipėdoje šimtmečiui paminėti. Žaidžiame antradieniais-penktadieniais, iš anksto suderintu laiku. Trukmė – 2 val. Lenktynės vyksta senamiestyje ir visos distancijos įveikiamos pėsčiomis. Turėti išmanų telefoną/internetą. Startas iš Karlskronos aikštės.
Norintiems išbandyti savo žinias apie Klaipėdą, kviečiame suburti (2-5 asm.) komandą ir registruotis @JaunimoBiblioteka Facebook paskyroje privačia žinute, tel. 846314728 arba Karlskronos aikštėje!
 
VISI RENGINIAI NEMOKAMI!
 
rugpjūčio 11-14 d. pristatomos knygų parodos:
„ĮVAIRIŲ ŠALIŲ INTERJERAI“;
„SĖKMĖS PASLAPTYS: kaip susikurti trokštamą gyvenimą“
 
RUGPJŪČIO 11 D. / ANTRADIENIS
Nuo 11–19 val. VASAROS SKAITYKLA. Vasara su knyga, spauda, knygų mainai, WiFi, Laikrodžių muziejaus mobilūs viduramžių lauko žaidimai.
11–12 val. Proto mankšta su Klaipėdos visuomenės sveikatos biuru. Statome emocijų bokštą.
12–13 val.  Edukacija su Lietuvos aklųjų biblioteka – jaukūs darbeliai iš antrinių žaliavų, kurios susikaupė Aklųjų bibliotekoje Klaipėdoje. Pasitelkus fantaziją ir meistrystę buvusi garsinė knyga (CD) gali atgyti piešiniuose ir ornamentuose.
13.30–15 val.  Edukacinės dirbtuvėlės vaikams „Siluetas“. Purkšdami spalvotą vandenį, kursime įvairių formų mėgstamų herojų siluetus popieriaus lape ir kartu keliausime į siluetų pasaulį.
18–18.45 val. „Open air“ treniruotė su Rūta Beišyte-Aminova. Su savimi turėkite rankšluostį arba kilimėlį, vandens buteliuką.  
 
RUGPJŪČIO 12 D. / TREČIADIENIS
 
Nuo 11–19 val. VASAROS SKAITYKLA. Vasara su knyga, spauda, knygų mainai, WiFi, Laikrodžių muziejaus mobilūs viduramžių lauko žaidimai.
12–13.30 val. Edukacinė programa vaikams „Vasaros gėrybės“. Laukia smagios užduotėlės apie Lietuvos vaisius ir uogas bei linksmas kūrybinis darbelis „Obuoliukas“.
14–15.30 val. „Šeimos medis“ vaikams. Kalbėsime apie savo giminės narius, piešime ir marginsime savo šeimos medį.
 
RUGPJŪČIO 13 D. / KETVIRTADIENIS
Nuo 11–19 val. VASAROS SKAITYKLA. Vasara su knyga, spauda, knygų mainai, WiFi, Laikrodžių muziejaus mobilūs viduramžių lauko žaidimai.
11–12 val. Proto mankšta su Klaipėdos visuomenės sveikatos biuru. Rubiko kubas.
11-12.30 val. Edukacinė pamoka „Natos harmoningam gyvenimui“ (iš ciklo „Emocijų muzika“) kartu su doc. dr. Rasa Jautakyte. (Projektas „Biblioteka bendruomenei: (ne)galios įkvėpti“).
13.30–16.30 val. Kūrybinės dirbtuvės suaugusiems iš gofro popieriaus „Popierinės gėlės“. Papuošite dovanėles, pagražinsite namus, aplinką. Edukatorė Irina Mumm. Vietų skaičius ribotas! (Projektas „Kipšo“ išvarymas, arba patyriminė savigalba“).
17 val. Pankiškoji ir romantiškoji poezija su gitara. Atlikėjai: grupės „Delčia“ solistas, pulkininkas leitenantas, poetas, bardas Valerijus Šerelis ir poetas, filosofas Liutauras Degėsys.
                                                                                            
RUGPJŪČIO 14 D. / PENKTADIENIS
Nuo 11–19 val. VASAROS SKAITYKLA.  Vasara su knyga, spauda, knygų mainai, WiFi, Laikrodžių muziejaus mobilūs viduramžių lauko žaidimai.
12–13.30 val. Aktyvus, kupinas paslapčių ir smagių užduočių orientacinis žaidimas vaikams „Nuotykiautojai Karlskronos aikštėje“.
14–15.30 val. 100 terjerės Nikolės triukų! Vaikų lauks smagus susitikimas su terjere Nikole, mokančia atlikti daugiau nei 100 komandų! Išvysime linksmiausius triukus, kartu žaisime krepšinį, tinklinį ir „kryžiukų-nuliukų“ žaidimą.
16 val. Iššūkis #veidaknygė: kai knygos atgyja tavo rankose. Smagus kūrybiškas žaidimas su knygų viršeliais. Kviečiame tapti knygų viršelių herojais!
17.30 val. Baigiamasis renginys. Aktorės ir dainininkės Aistės Lasytės koncertas
 
Blogu oru renginiai keliasi į artimiausią biblioteką. Daugiau informacijos apie galimus programos pakeitimus svetainėje www.biblioteka.lt. Tel. (8 46) 314723
 
 

 
 

Reklama