NAUJIENOS

Nusprendėte įsigyti naujų papuošalų? Štai, kam verta teikti pirmenybę

Kategorija:

Miestas:
Papuošalai – ne tik nuotaiką pagerinsiantis, bet ir įvaizdį pagyvinsiantis pirkinys. Tad, jei artimiausiu metu nusprendėte įsigyti naujų papuošalų, pats metas atkreipti dėmesį, kam reikėtų teikti pirmenybę. 

Segės – ir vėl madingos

Papuošalai – patys įvairiausi, tačiau nesunku pastebėti, kad ne vienerius metus segės savo populiarumu nusileisdavo kitiems pasirinkimams: auskarai, kaklo vėriniai ar apyrankės, visuomet sulaukdavo daugiau dėmesio. Tačiau segės šį pavasarį grįžta su trenksmu. Ir visai nesvarbu, kokios jums labiausiai: mažos ar masyvios, vienos kelių spalvų, gausiai dekoruotos įvairiais elementais ar be jų. Tiesa, taip pat neverta apsiriboti ir vos viena sege, kadangi jų panaudojimo spektras yra labai platus: galite jomis puošti ne tik drabužius, bet ir pagyvinti rankines, šalikus skareles, vėrinius, ar net... avalynę. 

Masyvios grandinės 

Masyvios grandinės taip pat grįžta šį pavasarį, tad masyvaus pynimo kaklo vėriniai, auskarai ar apyrankės, taip pat yra vertos atsidurti jūsų kasdieniuose arba šventiniuose įvaizdžiuose. Derinkite stambaus pynimo kaklo vėrinius su apyrankėmis, kurdami šventinį įvaizdį, o kasdieniam puikiai tiks vos vienas stambaus pynimo papuošalas, tapsiantis išskirtiniu akcentu. Beje, neapsiribokite ir vien tik aukso arba sidabro spalvomis – paieškokite ir kitų spalvų, įnešiančių įvairovės ir gaivumo, į jūsų kuriamus įvaizdžius.

Gėlės papuošaluose 

Pavasaris, vasara – tiek metų laikai, kai esame apsupti įvairių gėlių žiedų. Nereikia ir sakyti, būtent jie įneša daug grožio bei žavesio į mūsų gyvenimą. Tačiau nepamirškite, kad gėlės puošia ne tik aplinką, ir gali papuošti jus. Taip ir nutiks, jei paklausite vienos svarbiausių šių metų tendencijos ir... pirmenybę teiksite papuošalams, dekoruotiems gėlėmis. Rinkitės kaklo vėrinius, auskarus, apyrankes ar kitus papuošalus, dekoruotus gėlių žiedais ir nepamirškite, kad tokie papuošalai subtiliausius bei skoningiausius derinius sudarys kartu su... vienspalviais drabužiais.
 
Taigi, jei nusprendėte artimiausiu metu įsigyti papuošalų ir norite, kad ši stiliaus bei grožio investicija atitiktų naujausias tendencijas, verta prisiminti, jog: segės bei masyvus pynimas – ir vėl yra ypač naudingi; o taip pat – puikiu pasirinkimu taps gėlėmis dekoruoti papuošalai.
 
Aistė Bielinė 
 

Reklama