NAUJIENOS

Nuotraukų konkurso „Mano augintinis“ rezultatai

Kategorija:

Miestas:
Trakų viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje baigėsi ketvirtus metus vykstantis nuotraukų konkursas „Mano augintinis“, prasidėjęs spalio 1 d. ir pasibaigęs lapkričio 5 d. Dviejose kategorijose Jūsų balsų laukė penkiasdešimt aštuonios elektroniniu paštu ir socialiniais tinklais atsiųstos nuotraukos. Šiais metais daugiausiai sulaukėme nuotraukų su šunimis bei katėmis. Taip pat grožėjomės barzdotuoju agamu, žiurkėnu, jūrų kiaulyte, triušiuku, degučiu ir kitų augintinių nuotraukomis. Nugalėtojai buvo renkami pagal iš anksto nustatytus nuostatus.


Pirmoji nominacija – daugiausiai Vaikų bibliotekoje balsų surinkusi nuotrauka. Bibliotekoje balsavo joje besilankantys skaitytojai iš viso atidavę daugiau nei 200 balsų. Pirmą vietą laimėjo – Mėtos iš Trakų atsiųsta šuniuko Rufo nuotrauka, surinkusi 60 balsų. Bibliotekoje vykusioje parodoje  ne visos nuotraukos sulaukė balsų, bet buvo pastebėtos atėjusių skaitytojų.Antroji nominacija – daugiausiai „Facebook“ balsų surinkusi nuotrauka. Laimėjo Austėjos ir Belos nuotrauka iš Raseinių r., surinkusi 194 patiktukus. Nedaug nuo jos atsiliko Saulės atsiųsta žuvelės nuotrauka. Abiejų laimėtojų laukia prizai.Šiais metais prie nuotraukų konkurso prisijungė: Šiaulių Jovaro progimnazijos moksleivė, Kauno Šančių I d. priešmokyklinės grupės auklėtinė, Raseinių r. Nemakščių trečiokai, Lentvario lopšelis-darželis „Šilas“, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio progimnazijos moksleivis, Senųjų Trakų Andžėjaus Stelmachovskio pagrindinės mokyklos mokiniai, bibliotekos lankytojai ir kiti.


Dėkojame visiems dalyvavusiems konkurse ir atsiuntusiems tiek gražių savo augintinių nuotraukų.
 
 
Eglė Kondrotaitė
Trakų viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus vyr. bibliotekininkė
 
 

Popietė „Mur mur miau“

Popietė „Mur mur miau“

Katės – vienos mėgstamiausių augintinių, laikomų tiek namuose, tiek lauke. Šie gyvūnai gali būti išdykę, gulėti ant kompiuterio, mėtyti daiktus nuo stalo be jokios priežasties ir visą dieną miegoti, bet tai tik maža dalelė...


Reklama