NAUJIENOS

Nuo valstybės valdymo iki romų paveldo

Kategorija:

Miestas:
Naujienų portalas www.manokraštas.lt kartu su parneriais – Mažeikių rajono Viekšnių lopšeliu-darželiu  „Liepaitė“ pasitinkant Lietuvių kalbos dienas šalies mokyklas ir vaikų darželius pakvietė dalyvauti virtualioje parodoje „Atverkime kalbos turtus“. Parodos globėjai – Seimo Švietimo ir mokslo komiteto pirmininko pavaduotoja prof. habil. dr. Vilija Targamadzė ir Valstybinė lietuvių kalbos komisija. Paroda sulaukė beveik 2,5 tūkst. darbų.

Gegužės 13 dieną Mažeikių rajono Viekšnių lopšelio-darželio „Liepaitė“ darbuotojos svečiavosi Vilniuje ir dalyvavo edukacijose nuo valstybės valdymo iki romų kultūros ir kulinarinio paveldo.

Viešnios apsilankė Seime, po ekskursijos bendravo su Seimo nare prof. habil. dr. Vilija Targamadze, kalbėjosi apie švietimo naujienas ir iššūkius. „Liepaitės“ direktorė Daiva Narmontienė Seimo narei įteikė ugdytinio darbą.
Vėliau „Liepaitės“ kolektyvas lankėsi Valstybės pažinimo centre.

Diena baigėsi edukacine programa „Romų kultūra ir kulinarinis paveldas“. Edukaciją pravedė vienintelio romų restorano GYPSY LOUNGE AND GRILL įkūrėjas, kolektyvo „Sare roma“ vadovas, dainininkas Ištvanas Kvik. Jis viešnias supažindino su romų istorija ir kultūra, romų kulinarinį paveldą.
MK inf.
 

Reklama