NAUJIENOS

Nuo sutarties pasirašymo iki įkurtuvių prireikė dvejų metų

Kategorija:

Miestas:
Liepos 1 d. į savo nuolatinę dislokacijos vietą Pajūrio miestelyje (Šilalės r.) įsikėlė Lietuvos kariuomenės motorizuotosios pėstininkų brigados „Žemaitija“ brg. gen. M. Pečiulionio artilerijos bataliono kariai. Miestelio centrinėje aikštėje batalionui buvo įteikta kovinė vėliava.
 
„Naujo karinio miestelio gimimas yra aiškus pareiškimas, jog kariuomenė atsinaujina ir stiprėja. Tad šiandien švenčiame svarbų kariuomenės plėtros žingsnį ir tvarų kariuomenės augimą, kuris toliau stiprina šalies gynybą ir siunčia aiškų signalą išorei, jog esame visada pasirengę gintis“, – sakė krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis, sveikindamas karius.
 
„Prabėgo du metai, kai pasirašiau sutartį tarp Šilalės rajono savivaldybės ir Lietuvos kariuomenės. Šiandiena mūsų kraštui istorinė diena, įteikta kovinė vėliava artilerijos batalionui Pajūrio miestelyje. Per tą laikotarpį, buvo visko – kalbų, kad nieko nebus, pykčių dėl pastatų griovimo, politikavimų. Aš tariu nuoširdų ačiū, Lietuvos kariuomenės vadovybei, kad nusprendė kurti šį batalioną mūsų krašte“, – pasiektu tikslu pasidžiaugia buvęs Šilutės rajono meras ir rajono tarybos narys Jonas Gudauskas.
 
MK inf.

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė


Reklama