NAUJIENOS

Nuo ko reikia pradėti norint įsirengti restorano virtuvę?

Kategorija:

Miestas:

Tecnologinis planas – sėkmingo restorano pamatas

Nusprendus pradėti savo verslą restoranų ar kavinių srityje pirmiausia, be abejonės, reikėtų turėti viziją, tačiau ją išplėtojus ir jau susiradus patalpas, geriausia pradėti ne nuo interjero detalių paieškų, tačiau nuo technologinio plano. Šis planas leis užtikrinti, jog restoranas atitinka visus higieninius Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos reikalavimus, taip pat, jog jame išnaudojamas visas plotas, tinkama ventiliacijos sistema. Technologinis planas užtikrina ir tai, kad virtuvė bus patogi naudojimuisi ir nesukels problemų darbuotojams, bus saugi, o maisto gamybos įranga bus sudėliota apgalvojus, kaip vyksta visa darbo procesų eiga. Šis planas yra skirtas ne tik virtuvei, tačiau ir kitoms kavinės patalpoms: barui bei pačiam valgomojam, todėl atsižvelgiant į visų šių vietų funkcijas, sukuriamas tinkamiausias išplanavimas. Tokiu būdu restoranas tampa patogus efektyviai darbuotojų veiklai.

Taip pat svarbu nepamiršti, jog pirmiausia technologinis planas priklauso nuo restorano koncepcijos – ji lemia tai, kaip atrodys restoranas. Juk picerija neatrodo, kaip desertinė ar sushi restoranas – skirtingi restoranai turi skirtingus planus. 

Pasirinkite tinkamą įrangą

Kiekviena maisto gamybos įmonė turi ieškoti individualių įrangos sprendimų, tačiau pagrindinė bendra taisyklė galioja visiems – pirkti tik kokybišką ir patikimą įrangą ir geriausia tai daryti pasirinkus vieną gamintoją. Tokiu būdu sugedus įrangai ar kilus kokiem nors neaiškumams iš karto žinosite į ką kreiptis, taip pat nekils problemų montuojant įrenginius. 

Tačiau kaip žinoti, jog įmonė bus patikima?

  • Jie turi ilgametę patirtį – gamintojo įrenginiai jau sėkmingai veikia ne viename restorane.

  • Įmonė akcentuoja higieninių reikalavimų svarbą – juos išmano ir taiko.

  • Geri atsiliepimai ir aiški komunikacija – gamintojas ar technologinio plano kūrėjas stengiasi patenkinti visus jūsų poreikius ir atsižvelgia į individualius reikalavimus taikydamas efektyvų problemų sprendimą. Taip pat svarbu, jog įmonė turėtų savo internetinę svetainę, kurioje pateikti kontaktai – tai rodo atsakomybės prisiėmimą.

  • Tai moderni įranga – pasenusios įsigyti neverta – sutaupysite finansiškai, tačiau ilgainiui gali kilti nepatogumų.

  • Įrangą perkate ten, kur gausu specialistų, kurie patars. Geriausia įrangą įsigyti ten, kur darėte ir technologinį planą – tokiu būdu patirsite daug mažiau rūpesčių.


    Aistė Bielinė


Reklama