NAUJIENOS

Neveronių gimnazija – III tarptautinio šokių festivalio-konkurso Kroatijoje prizininkai

Kategorija:

Miestas:

Neveronių gimnazijos tautinių šokių kolektyvas „Upė“ jau daug metų garsina ne tik savo gimnaziją, bet ir visą Kauno rajoną, kartais net ir šalį. Jie kasmet dalyvauja Kauno r. mokyklų ir kultūros centrų liaudiškų šokių festivalyje „Jau pavasaris ant nosies“, Lietuvos moksleivių dainų šventėse, Pasaulio lietuvių dainų šventėse, išvyksta į festivalius kitose pasaulio šalyse: Lenkijoje, Italijoje, Turkijoje ir kt.

Šiemet birželio 12–19 d. gimnazijos liaudiškų šokių kolektyvas „Upė“ keliavo po nuostabiąją Kroatiją. Kelionės tikslas – šokių festivalis-konkursas „Adriatic Zadar open 2019“ Zadare. Konkurso programoje dalyvavo jaunių ir jaunuolių grupės. „Upės“ pasirodymas įvertintas II vieta.

Dalyvių šokius stebėjo ir sveikino Lietuvos Respublikos ambasadorė Kroatijos Respublikoje Jūratė Raguckienė, Lietuvos Respublikos konsulė Rima Koič, gausus būrys žiūrovų palydėjo mūsų šokėjus garsiais plojimais.

Po konkurso vyko įspūdingas dalyvių paradas. Išdidžiai nešdami gimnazijos, Neveronių seniūnijos ir Kauno rajono vėliavas žygiavome marmurinėmis Zadaro gatvėmis. Festivalio koncertas vyko Romos imperijos laikus menančioje senamiesčio Jono Pauliaus II aikštėje.

Įsimintina buvo antroji festivalio diena. Visą dieną ilsėjomės: plaukėme laivu Adrijos jūros įlanka, žaidėme ir pramogavome, vaišinomės nuostabaus skonio ledais.

Nusileidus saulei, vyko antrasis festivalio koncertas Starigrad Poklenica miestelyje. Daug dėmesio sulaukėme iš žiūrovų ir miestelio gyventojų. Grįždami namo aplankėme Plitvicos ežerų ir krioklių parką.

Už galimybę atstovauti gimnazijai dėkojame gimnazijos administracijai ir mokinių tėvams, Kauno r. kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vedėjui Jonui Petkevičiui, Neveronių seniūnei Aldonai Petkevičienei.

Ačiū šauniai tėvelių komandai, kuri palaikė šokėjus pasirodymų metu, organizavo judriuosius ir intelektualius žaidimus, dirbo fotokorespondentais.

Jau laukiame kitos kelionės.

 

Mokytojos Virginija Skiparienė, Rasa Kaušpėdienė ir Rita Petkevičienė

Tėvo dieną švęskime kitaip

Pasiilgusiems pajūrio ir norintiems sulieknėti

Nuostabaus skonio kreminis tortas be kepimo

Varškės spurgos – ,,ežiukai“

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Vaikų vasara muziejuje
Reklama