NAUJIENOS

Neringoje – renginiai Pasaulinei turizmo dienai paminėti

Kategorija:

Miestas:

 Paskutiniąją rugsėjo savaitę Neringoje bus minima Pasaulinė turizmo diena, kurorto gyventojams ir svečiam primenanti, kad 2013–ieji paskelbti Sveikatingumo metais.

Ne tik šiais metais Neringos kurorte  didžiausias dėmesys skiriamas sveikatinamo galimybių akcentavimui ir kultūriniam turizmui. Tai atsispindės ir Pasaulinei turizmo dienai skirtame renginių cikle.

Rugsėjo 25 – ąją (15. 00 val.) vyksiančio renginio metu Neringos verslininkai kviečiami į apskritojo stalo diskusiją. Kartu su turizmo paslaugų teikėjais diskutuos Lietuvos kurortų asociacijos direktorė Jurgita Kazlauskienė.

Rugsėjo 26 – ąją (20. 00 val.) neringiškiams koncertą dovanos Lietuvos edukologijos universiteto choras „Ave Vita“.

Dar plačiau nei įprastai duris rugsėjo 27 – ąją atvers Nidoje esantis turizmo informacijos centras. Atvirų durų dienos metu centro darbuotojai pristatys savo veiklą, naujas kurorto tendencijas, atsakys į dominančius klausimus.

Šią dieną centre (nuo 12. 00 val.) vyks ir edukacinis užsiėmimas, kurio metu bus galima nuspalvinti savo vėtrungę.

Paskutinįjį rugsėjo savaitgalį neringiškiai ir kurorto svečiai kviečiami pradėti rytine mankšta Parnidžio kopos papėdėje. Mankšta ypatingo grožio Tylos slėnyje vyks rugsėjo 28 – ąją (10. 00 val.).

Po šių užsiėmimų, pasisėmus energijos ir pamaitinus sielą gražiais rytinės Kuršių nerijos vaizdais vaikai ir tėveliai bus pakviesti į filmų popietę (12. 00 val.). Šis ir kiti renginiai (išskirus mankštas) vyks Nidos kultūros ir turizmo informacijos centre „Agila“.

Atvirų durų dienas rugsėjo 27 – ąją skelbia ir Neringos muziejai. Pasinaudoti specialiomis akcijomis ir atvykti į Pasaulinę turizmo dieną mininčią Neringą kviečia viešbučiai „Nerija“, „Jūratė“, „Nidus“, „Eglių slėnis“, poilsio namai „Žuvėdra“, „Nidos kempingas“ bei grožio ir sveikatingumo paslaugų teikėjai.

 „Kviečiame paskutiniąją rugsėjo savaitę atvykti į Baltijos jūros regiono stebuklu tituluotą kurortą, nes tik rudenį Neringos legenda suspindi pačiom gražiausiom spalvom“, - teigia ciklo organizatoriai.

Pasaulinė turizmo diena nuo 1979 metų minima rugsėjo 27 – ąją. Daugiau apie vykdomas akcijas galima sužinoti Nidos kultūros ir turizmo informacijos centro „Agila“ internetinėje svetainėjewww.visitneringa.lt.


Pinu trispalvę

Žygis Pagramančio regioniniame parke

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė ŠalaševičiūtėReklama