NAUJIENOS

Nerimdaičių sporto šventė jaunimo atkurtame stadione

Kategorija:

Miestas:
Dabar Nerimdaičiai – nedidelis Telšių rajono miestelis. Mažėjant gyventojų skaičiui, mažėjo ir čia buvusi mokykla, kol galiausiai buvo nuspręsta ją uždaryti. Pastate įsikūrė kaimo bendruomenė, čia susirenkanti ir džiaugsmingomis, ir liūdnomis minutėmis.
 
Ilgą laiką prie mokyklos pastato nyko buvęs mokyklos stadionas. Tad Nerimdaičių kaimo bendruomenės jaunimas ėmėsi iniciatyvos prikelti stadioną. Jų iniciatyvą parėmė Socialinės ir apsaugos darbo ministerija, skyrusi lėšų projektui „Nerimdaičių stadiono atkūrimas“ įgyvendinti.
„Džiaugiamės, kad ministerija įvertino mūsų jaunimo iniciatyvą. Juk ministerijos skirtos lėšos projektui įgyvendinti ne tik padeda prikelti stadioną naujam gyvenimui, bet ir aktyvina mūsų kaimo jaunimą, padedant jiems susikurti kokybiško laisvalaikio galimybes, įgyti sveikos gyvensenos įgūdžių. Jauniems žmonėms reikia kažkur energiją išlieti, tad atkurtas stadionas – vieta, kur jie galės išlieti energijos perteklių, – apie projekto svarbą kalba bendruomenės pirmininkė Raimonda Padolskienė. – Užimtumas – viena didžiausių mūsų bendruomenės jaunimo problemų. Neturėdami kur leisti kultūringai laiko, neretas jų leidžia valandas prie butelio. Užimtumo stoka gimdo nepasitikėjimą, o nepasitikėjimas kuria depresines nuotaikas, kartais vedančias link gyvenimo prasmės nebematymo
Pirmininkė neslepia, kad žinia apie laimėtą projektą be džiaugsmo įnešė ir nerimo: juk viską jaunimas turi pats padaryti, o kai reikės į talkas rinktis, ar neišblės entuziazmas. Laimei, būkštavimai nepasitvirtino. Ir stadionas jau baigia atgimti.
Už gautas lėšas, nupirktos ne tik stadiono atkūrimui reikalingos medžiagos, bet ir įvairioms sporto šakoms reikalingas inventorius, kad jaunimui veikla būtų kuo įvairesnė. Bendruomenės pirmininkė Raimonda Padolskienė pasidžiaugia, kad miestelis praturtėjo jaunimo užimtumui svarbiu objektu. „Jei ne projektas, bendruomenė nebūtume galėję rasti lėšų ir stadiono atkūrimui reikalingoms medžiagoms, ir inventoriui įsigyti“, – pažymi Nerimdaičių bendruomenės pirmininkė Raimonda Padolskienė, pasidžiaugdama prieš kelias dienas stadione jau įvykusia Nerimdaičių sporto švente.
 
Genovaitė Paulikaitė
Rimgaudo Barauskio nuotr.
 
Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Šventinės edukacinės programos vaikams

6 leciono (pamoka)Jonui Svilainiui – 100

Jonui Svilainiui – 100

Vasario 8 dieną Didžiosios Kovos apygardos „B“ rinktinės Dieduko, Žaibo ir Audros būrių partizaną, buvusį politinį kalinį ir aktyvų politinių kalinių sukilimo 1953 m. Vorkutos lageryje dalyvį Joną Svilainį (Liūtą)...

Reklama