NAUJIENOS

Nemokamas kino seansas Tauragėje: „Tobulų melagių“ režisieriaus naujas filmas

Kategorija:

Miestas:
Tris mėnesius populiariausius „Kino pavasario“ filmus nemokamai rodantis projektas „Kino karavanas“ atvyksta į Tauragę. Liepos 20 d. 22 val. Pilies kiemelyje įvyksiančio nemokamo seanso žiūrovai išvys naujausią „Tobulų melagių“ režisieriaus Paolo Genovese dramą „Šventa vieta“. Filmas bus rodomas lietuviškai įgarsintas, tad žiūrint nereikės skaityti titrų. Projektą finansuoja Tauragės rajono savivaldybė.
 
Praėjusių metų „Kino karavano“ seansuose sulaukta virš 10 tūkst. žiūrovų. Iš jų metu atliktų apklausų matyti, kad daugelis žmonių pirmą kartą dalyvavo „Kino karavano“ nemokamuose rodymuose, o kiti sugrįžo ne po pirmą ir ne po antrą kartą. „Apklausos parodė, kad žmonės dar tik atranda seansų po atviru dangumi fenomeną. Tad su malonumu ir šiemet prisidedame prie šio kilnaus projekto“, – kalbėjo pagrindinio partnerio, sūrio užkandžio RAMBYNO®, atstovai.
 
 Moralinių normų laužymas vardan tikslo
 
Praėjusių metų „Kino pavasario“ žiūrovų favorito „Tobuli melagiai“ režisierius P. Genovese netruko sukurti dar vieną įdomių psichologinių peripetijų kupiną filmą. Bet šį kartą ne sukto siužeto komediją, bet intriguojančią susipinančių likimų dramą. Joje paslaptingas vyriškis, visada sėdintis prie to paties stalo, tame pačiame restorane „Vieta“ sako galįs išpildyti svarbiausią kiekvieno žmogaus troškimą. Tačiau už tai jis turi įvykdyti neįprastą paslaptingojo vyro užduotį. Pagrindinė režisieriaus žinutė verčia susimąstyti, kokias moralines normas įstengia peržengti žmogus, kad pasiektų tai, ko trokšta.
 
„Į šį minimalistinį filmą sukvietęs pačius geriausius šiuolaikinius Italijos aktorius Genovese tęsia commedia all’italiana tradicijas ir kuria šiuolaikinėms aktualijoms jautrų filmą“, – sako „Kino pavasario“ programos sudarytoja Aistė Račaitytė.
 
Filmo „Šventa vieta“ anonsas: https://www.youtube.com/watch?v=sJQR1FESfKM
 
„Kino karavano“ seansai Tauragėje:
 
liepos  20 d. 22 val. Pilies kiemelyje filmas „Šventa vieta“,
rugpjūčio 10 d. 21.30 val. Pilies kiemelyje drama „Kandelarija“,
rugpjūčio 24 d. 21 val. Pilies kiemelyje pirmas kino istorijoje tapytas filmas „Jūsų Vincentas“,
rugsėjo 7 d. 20.30 val. Pilies kiemelyje filmas „Ką žmonės pasakys
 
 
Inesa Vaigauskienė
Kultūros skyriaus vyr. specialistė
 

Reklama