Neįgalieji susitiko sporto šventėje Radviliškyje
  NAUJIENOS

Neįgalieji susitiko sporto šventėje Radviliškyje

Kategorija:

Miestas:
Rugsėjo 18 dieną neįgalieji rinkosi į Radviliškio sporto areną. Čia vyko Šiaulių regiono neįgaliųjų sporto šventė. Į renginį atvyko mažiau dalyvių nei buvo žadėję. Žmonės išsigando COVID-19 protrūkio Radviliškio rajono savivaldybėje: apie jį sužinojome renginio išvakarėse.Iš viso šventėje dalyvavo apie 100 žmonių iš 8 komandų. Atvažiavo sportininkai iš Šiaulių miesto neįgaliųjų draugijos, Šiaulių žmonių su fizine negalia sporto klubo „Entuziastas“, Pakruojo rajono neįgaliųjų draugijos, Kuršėnų neįgaliųjų sporto klubo „Atgaiva“, Šeduvos miesto neįgaliųjų draugijos ir trys komandos iš Radviliškio: diabeto klubas „Likimas“, Dienos užimtumo skyrius ir renginio organizatoriai - Radviliškio rajono neįgaliųjų draugija.Stengdamiesi vengti artimo kontakto, sumažinome ir rungčių skaičių. Sportininkai savo jėgas galėjo išbandyti baudų į krepšį metimo, smiginio, kimštinio kamuolio metimo, „kopėčių“ ir bočios rungtyse.Šventės dalyvius sveikino draugijos pirmininkė Jūratė Bredulskienė, Radviliškio rajono savivaldybės vicemeras Mindaugas Pauliukas ir Radviliškio rajono savivaldybės Švietimo ir sporto paslaugų centro sporto skyriaus vedėjo pavaduotojas Mantas Poškus.

Baudų metime tarp moterų taikliausia buvo „Entuziasto“ atstovė Vilija Eidininkytė, antrąją vietą užėmė Valė Ežerskienė iš Šiaulių miesto neįgaliųjų draugijos, o trečia liko pakruojietė Genovaitė Guldikauskienė. Tarp vyrų pirmą ir antrą vietas užėmė „Entuziasto“ klubo nariai Irmantas Adomaitis ir Vaidotas Siniauskas, o bronzos medaliu pasipuošė mūsų draugijos narys Gintautas Zakšauskas.Kimštinį kamuolį toliausiai metė Angelė Lideikienė iš „Atgaivos“ klubo, antrąją vietą užėmė Vida Grakauskienė iš Šeduvos neįgaliųjų draugijos, trečiąją - Vita Vasiliauskaitė iš diabeto klubo „Likimas“. Tarp vyrų stipriausias Jūras Grigaliūnas iš Pakruojo, o antra ir trečia vietas pasidalijo Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijos vyrai Petras Rudžianskas ir Marius Matuzevičius.


 

Smiginio rungtyje strėlytės taikliausiai smigo mūsiškei Vandai Astrauskienei, Irena Kairytė iš „Entuziasto“ pelnė sidabro medalį, o Valė Bondareva iš Šeduvos pasipuošė bronzos medaliu. Mūsų vyrai užėmė dvi prizines vietas: Vytautas Rančys užėmė trečią vietą, o Česlovas Turčinskas, aplenkęs Aurimą Kančiauską iš „Atgaivos“, tapo šios rungties čempionu.

„Kopėčių“ rungtyje gerai pasirodė mūsų moterys: Birutė Tamonienė tapo čempione, o Nijolė Šukienė užėmė antrą vietą, trečia liko šeduviškė Vida Grakauskienė. Tarp vyrų geriausiai sekėsi Irmantui Adomaičiui ir Andriui Patkauskui iš „Entuziasto“, jie užėmė pirmą ir trečią vietas, o Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijos narys Petras Rudžianskas pelnė sidabro medalį.

Ilgiausiai tęsėsi bočios žaidimo rungtis. Šį kartą čempionais tapo Šiaulių „Entuziasto“ komanda, antri liko Pakruojo rajono neįgaliųjų draugijos atstovai, o bronzos medalius pelnė Šeduvos neįgaliųjų draugijos sportininkai.

Susumavus rezultatus stipriausia komanda, pelniusi 9 medalius (po tris visų spalvų), tapo Radviliškio rajono neįgaliųjų draugija, antrąją vietą užėmė Šiaulių neįgaliųjų sporto klubas „Entuziastas“, treti liko Pakruojo rajono neįgaliųjų draugijos sportininkai.

Irena Vilniuvienė
Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkės pavaduotoja


Reklama