NAUJIENOS

Naujojoje LRT laidoje – neatpažįstamai perrengti savivaldybių merai

Kategorija:

Miestas:

Tauragės rajono savivaldybės meras Dovydas Kaminskas –vienas iš šešiolikos merų, dalyvaujančių naujajame LRT projekte „Nepažintas meras“. Laidos premjera – jau šį trečiadienį. Joje jauniausias meras Lietuvoje Dovydas Kaminskas ryšis sėsti į neįgaliojo vežimėlį, belsis į institucijų duris ir ieškos pagalbos eilinio miestiečio kailyje.

Iššūkį sau taip pat mes Ignalinos, Šakių, Klaipėdos rajono, Birštono, Neringos, Kaišiadorių, Trakų ir kitų savivaldybių vadovai.

Tai realybės dokumentika apie merus, kurie vienai dienai palieka savo kabinetą, tampa eiliniais gyventojais ir bando spręsti vietos žmonių iškeltas problemas. Jas įvardija patys gyventojai, kuriuos apklausia laidos kūrybinė grupė.

Projekto prodiuseris Edmundas Jakilaitis sako, kad pagrindinis šios laidos tikslas – paskatinti merus į savo miesto ar kaimo problemas pasižiūrėti kitomis akimis, įvertinti, ar tikrai jiems pavaldžių institucijų durys atviros visiems.

„Nugrimuojame ir perrengiame merus taip, situacijas filmuojame slaptai. Nepatikėsite, bet kai kurių merų nepažino tame pačiame aukšte dirbantys kolegos, dėdės, svainiai ar net sutuoktinės“, – pasakoja E. Jakilaitis.

Pasak laidos vedėjo, LRT žurnalisto Edvardo Kubiliaus, itin svarbu tai, kad merai, atsidūrę eilinio gyventojo kailyje, dalį problemų iš tiesų išsprendė.

 „Nepažintas meras“ žiūrovų dėmesio laukia kiekvieną trečiadienį 21.30 val. per LRT TELEVIZIJĄ.

Organizatorių nuotrauka

Tauragės rajono savivaldybės administracija


Braškinis pyragas – tortas

Šviežių bulvių plokštainis

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė
Nerimstanti teatro dvasia

Nerimstanti teatro dvasia

Birželio 26 d. Lietuvos nacionalinio dramos teatro aktorė Neringa Bulotaitė švenčia gražų jubiliejų – 60-metį! Ji – režisieriaus Jono Vaitkaus mokinė, studijavusi jo pirmajame „dešimtuke“ Lietuvos...

Reklama