Naujiena! Damos ir Džentelmeno harmoningi santykiai, stalo žaidimas, lavinantis poros santykius
  NAUJIENOS

Naujiena! Damos ir Džentelmeno harmoningi santykiai, stalo žaidimas, lavinantis poros santykius

Kategorija:

Miestas:

Esu Eglė Zakaraitė rašytoja, harmoningo gyvenimo lektorė, įvairių projektų vadovė, bei būsima psichologė. Savo žinais nuolatos gilinu įvairiuose saviugdos mokymuose visame pasaulyje. Visi nauji projektai yra mano magiška kelionė, kuri prasideda nuo idėjos vedančios savo nepakartojamu keliu iki galutinio tikslo. Mėgavausi šios kelionės jauduliu, staigius jos posūkius, netikėtumus, lydintį džiaugsmą, virpulį, priėmiau kaip gyvenimo dovaną.

Sukurti stalo žaidimą idėja gimė iš kasdienybėje pastebėtos problemos, tokios kaip nemokėjimas darniai poroje bendrauti. O kaip žinia, tai pirmas žingsnis link skyrybų ir ši problema opi ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Šis stalo žaidimas yra mažas priminimas porai, kad visus nesutarimus galima išspręsti nuoširdžiai bendraujant.

Santykiuose su mylimu žmogumi reikia nuolat kalbėtis ir nepamiršti, kad visų pirma esate dvi savarankiškos asmenybės su savais interesais, kurie kartais gali ir nesutapti. Ir kad tai nėra blogai. Tiesiog reikia priimti vienas kitą, kokie esate šią minutę „čia ir dabar“.  Ir nesistengti pakeisti, nes žmonės radikaliai keičiasi, tik dviem atvejais, kai yra labai stipriai įskaudinti, arba kai išmokstą tam tikrą gyvenimo pamoką, ir gyvenimas pats savaime ima keistis. O dar svarbiau partneriui pasakyti kaip jaučiatės, kaip jo elgesys veikia jus ir ko norėtumėte, kad būtų kitaip. Pavyzdžiui, vienas iš partnerių gali išreikšti nepasitenkinimą, dėl buityje neatliktų darbų, o kitas gali net nesuprasti, kodėl kilo tas nepasitenkinimas, nes apie tai jie nesikalbėjo. Todėl rekomenduojama prieš kuriant santykius racionaliai išaiškinti pagrindines vertybes, kuriomis jūs vadovausitės savo poroje.

Kiekvienas iš mūsų turi erzinančių savybių, ir nėra idealių žmonių, ar tuo labiau santykių. Tačiau yra taisyklių kurios, tikrai sumažintų poroje kylančius konfliktus.

Santykiuose turi vyrauti pagarba vienas kitam, ir neturėtų būti kritikos. Su problemomis taikytis nereikia, tačiau reikia jas spręsti sąmoningai. Pirmiausia reikia išmokti iš karto sakyti, kas nepatinka, nepalikti negatyvo viduje, nes vis tiek anksčiau ar vėliau pratrūksite. Ir tai padarysite pačiame netinkamiausiame momente, kai ir taip yra įtempta situacija.

Žaidimo dėžutės viduje yra tai, ko reikia sukurti ypač harmoningą bendravimą. Šio žaidimo tikslas - padėti geriau pažinti savo antrąją pusę. Žaisdami šį žaidimą Jūs lavinsite savo vaizduotę, išmoksite išgirsti ir įsiklausyti į antrosios pusės svajones. Jūs lavinsite bendravimą drauge ir, žinoma, santykius. Šis žaidimas padės Jums pažvelgti į santykius kitu kampu, bei geriau įsigilinti ir suprasti savo partnerį (ę). Manau, kad  žaidimas bus aktualus, bet kokio amžiaus poroms. Žaidimo sudėtyje yra dviejų tipų kortelės klausimai ir užduotys. Klausimų yra 45 kortelės. Užduočių 25 kortelės. Todėl žaidimą galimą žaisti kelis kartus. Apytikslė žaidimo trukmė 40-45 minutės.

Klausimai yra įvairūs varijuoja nuo labai juokingų iki rimtų. O atliekant užduotis reikės fantazuoti ir svajoti taip, lyg kas nors už tai mokėtų. O kai kur kartais teks atskleisti savo neatrastus talentus. Žaidimo taisyklės labai paprastos: Reikia mesti kubelį, ir žaidimo figūrėle eiti į priekį tiek kiek išriedėjo, ir elgtis pagal nurodytas taisykles. Žaidimą laimėjęs asmuo, pralaimėjusiam asmeniui sugalvoją užduotį, kurią pralaimėjęs asmuo turės atlikinėti visą savaitę.
Svarbiausia žaidžiant šį žaidimą būti maksimaliai atviriems ir kūrybiškiems, nes tik tada pavyks atverti naujus santykių horizontus, bei pereiti į naują norimą darnų bendravimo santykį.

Tikiuosi, kad šis žaidimas padės Jums priartėti arčiau vienas kito bei įsimylėti vienam kitą dar stipriau.

Daugiau apie žaidimą: www.kaiptaptidama.lt

Su meile, Eglė


Eglė Kijevič

Reklama