NAUJIENOS

Nauja studija padės ir pavojingų atliekų tvarkytojams, ir aplinkosaugininkams

Kategorija:

Miestas:
Aplinkos ministerijos užsakymu UAB „Ekokonsultacijos“ atliko studiją „Pavojingųjų atliekų technologinių srautų analizė“. Pagrindinis darbo tikslas – išanalizuoti pavojingųjų atliekų judėjimo srautus, siekiant tobulinti pavojingąsias atliekas tvarkančių ar planuojančių tai daryti įmonių leidimų/licencijų išdavimo, keitimo tvarką.
Ši studija – gera metodinė priemonė, kuria galės naudotis pavojingųjų atliekų tvarkytojai, ūkio subjektai, planuojantys vykdyti tokią veiklą, bei leidimus išduodantys ir ūkio subjektų veiklą kontroliuojantys Aplinkos ministerijos sistemos pareigūnai.
Studijoje įvertintas Pavojingų atliekų tvarkymo licencijavimo taisyklėse nurodytų pavojingųjų atliekų apjungimo į technologinius srautus tinkamumas, pateikti pasiūlymai dėl pavojingųjų atliekų esamo apjungimo į technologinius srautus pakeitimo, išnagrinėti pavojingųjų atliekų apdorojimo geriausieji prieinami gamybos būdai ir pavojingųjų atliekų tvarkymo technologiniai metodai ir kt.
Studijoje pateikti pasiūlymai dėl pavojingųjų atliekų esamo apjungimo į technologinius srautus pakeitimo. Su studija „Pavojingųjų atliekų technologinių srautų analizė“ galima susipažinti čia.


Komunikacijos skyrius
 

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis


Reklama