NAUJIENOS

Naudingiausi akumuliatoriniai įrankiai

Kategorija:

Miestas:
Anksčiau buvo gaji nuomonė, jog elektriniai įrankiai ir prietaisai yra daug pranašesni už akumuliatorinius dėl didesnio galingumo ir nepertraukiamo veikimo. Nors elektriniai prietaisai vis dar turi veikimo laikotarpio pranašumą, visgi teigti, jog dabar jie prastesni už elektrinius, būtų išties klaidinga. Šiuolaikiniai akumuliatoriniai įrankiai pasižymi didelės talpos ir galios baterijomis, kurios užtikrina efektyvų darbą. Negana to, jų veikimas nėra apribotas laido ilgiu, tad tai suteikia papildomo saugumo bei manevringumo. Dėl šios priežasties akumuliatoriniai įrenginiai gali būti patogiai naudojami tiek namų viduje, tiek ir bet kur lauke. Tad, jei ir jūs norite tokiu prietaisu papildyti savo turimą kolekciją, šiame straipsnyje pateiksime 3 pačius naudingiausius akumuliatorinius įrankius, kurie tikrai pravers kiekvienam.

Akumuliatoriniai pjūklai

Akumuliatorinių pjūklų pasirinkimas yra be galo didelis ir kiekvienas iš jų gali puikiai pasitarnauti tiek namuose, tiek sodyboje ar dirbtuvėse. Paprastai jie yra skirstomi į tris pagrindinius tipus: siaurapjūkliai, tiesiniai ir diskiniai pjūklai. Jeigu jums reikia prietaiso, kuriuo galėtumėte išpjauti įvairias kreives ar aštrius kampus, tuomet nepamainomas

įrankis bus akumuliatorinis siaurapjūklis. Itin patogu ir tai, jog keičiant šio prietaiso pjūklelius, galima pjauti ne tik medieną, bet ir metalą ar stiklą. Tuo tarpu tiesinis pjūklas yra naudojamas ne tokiems delikatiems pjūviams atlikti, o kiek grubesniems, tačiau juo taip pat galima pjauti bene visas medžiagas. Ir galiausiai, akumuliatoriniai diskiniai pjūklai yra
skirti pjovimui tiesia linija. Naudojantis juo, galėsite būti užtikrinti, jog darbą atliksite itin kokybiškai ir greitai. Jei susidomėjote, užsukite į šią nuorodą - https://www.varle.lt/akumuliatoriniai-pjuklai/, kur rasite dar daugiau naudingos informacijos apie kiekvieną iš šių prietaisų.

Akumuliatorinis gręžtuvas

Dar vienas įrankis, ne be reikalo esantis šiame sąraše – akumuliatorinis gręžtuvas. Jis padės greitai ir nesunkiai išgręžti norimą kiekį skylių sienoje ar bet kurioje kitoje reikiamoje vietoje. Renkantis šį prietaisą, labai svarbu atsižvelgti į jo galingumą ir į objektus, kuriems naudosite gręžtuvą. Pavyzdžiui, jei žinote, jog įsigyto įrankio jums prireiks dirbant su
tokiomis kietomis medžiagomis kaip betonas, cementas ar akmuo, tuomet reiktų ieškoti akumuliatorinio gręžtuvo, turinčio smūginę funkciją. Taip pat pasidomėkite, kokia yra akumuliatoriaus talpa. Kuo ji mažesnė, tuo prietaisas greičiau išsikraus. Jeigu įprastai jūsų atliekamas darbas reikalauja gana nemažai laiko, tuomet apsistokite ties didesnės talpos akumuliatoriumi, turinčiu greitą įkrovimą. Tokiu būdu, net ir prireikus pasikrauti įrenginį, netrukus vėl galėsite pratęsti darbą.

Akumuliatoriniai šlifuokliai

Akumuliatoriniai šlifuokliai – tai įrankiai, kurie gali atlikti tokias funkcijas kaip rūdžių šalinimą, ašmenų galandimą, poliravimą ar šlifavimą. Pagal tai, kokiam tikslui šį prietaisą norėsite panaudoti, reiktų pasirinkti geriausiai tam tinkantį šlifuoklio tipą. Jie gali būti juostiniai, ekscentriniai, vibraciniai, kampiniai ir daugiafunkciai. Juostiniai šlifuokliai yra bene vieni populiariausių, kadangi jie gali greitai pašalinti storą medžiagos sluoksnį, todėl toks prietaisas yra idealus pasirinkimas, kai reikia atsikratyti seno dažų ar lako sluoksnio.

Ekscentriniai įrankiai šlifuoja daug glotniau, švelniau ir jie gali puikiai apdirbti išgaubtus paviršius. Visgi pradedantiesiems geriausiai tiktų vibracinis prietaiso tipas, kadangi jį daug lengviau kontroliuoti nei likusius, o taip pat juo nepažeidžiamas šlifuojamo objekto paviršius. Žinoma, reikia turėti omenyje, kad darbas su tokiu įrenginiu trunka žymiai ilgesnį laiką. Kitas šlifuoklio tipas – kampinis. Iš tiesų šis prietaisas dažnai naudojamas kaip pjovimo, o ne šlifavimo įrankis. Priklausomai nuo to, koks yra kampinio šlifuoklio galingumas, juo galima pjauti metalą, medieną, plastiką, betoną, cementą, akmenį, stiklą ir t.t. – trumpai tariant, beveik viską. Ir galiausiai, daugiafunkciai šlifuokliai, kurie, kaip galima suprasti iš pavadinimo, gali atlikti kelias funkcijas: šlifavimą, poliravimą, graviravimą ir pjovimą. Tad, akumuliatorinių šlifuoklių pasirinkimas tikrai platus. Viskas, ko reikia teisingam pasirinkimui – žinokite, kokiems darbams jį norėsite panaudoti.

Aistė Bielinė

Reklama