NAUJIENOS

Naminių gyvūnėlių priežiūros reikmenys

Kategorija:

Miestas:

Naminiai gyvūnėliai yra namų puošmena, kuri suteikia namams gyvybės. Vaikai ir suaugusieji mėgsta su jais žaisti ir leisti laisvalaikį, patinka gyvūnus mylėti, prisiglausti ir jais rūpintis, kad tik jiems nieko nereikėtų, netrūktų. Užtikrinti tinkamas gyvenimo sąlygas privaloma visiems, tiek šunims, tiek katėms, dėl to reikia užtikrinti maistą, guolį ir žaidimus. Šunims geriausia gyventi pas šeimininkus, kurie gyvena name, nes tuomet jie gali ilgai žaisti lauke ir mėgautis grynu oru, tačiau jei gyvenate bute reikia šunelį dažnai vedžioti, pirkti palutes, jei išvykstate darbo dienai į darbą ir tuo metu negalite pasirūpinti šuns išėjimu į lauką. Taip pat yra ir su katėmis, katės iš prigimties yra laukiniai gyvūnai, joms reikia medžioti, dėl to namuose privalo būti draskyklės, landynės, kad katė jaustųsi kaip lauke ir nenorėtų iš namų pabėgti. Katę taip pat reikia vesti į lauką, nes ji gyvas organizmas, tam yra skirti pavadėliai specialiai katėms, kad jis jaustųsi patogiai. Kaip ir šunims, taip ir katėms išvykus reikia palikti vietą, kurioje jos gali atlikti gamtinius reikalus, tai yra kraiką su dėžute: https://www.alphazoo.lt/produkto-kategorija/katems/higienos-priemones-katems/kraikas-katems/

Kaip išsirinkti tinkamiausią kraiką?

Šiais laikais yra daugybė kraiko pasirinkimo variantų, tačiau geriausias yra ekologiškas kraikas. Toks kraikas gali būti nuleidžiamas tualete, nes jis yra tirpus vandenyje ir taip nesikaupia papildomos šiukšlės namuose ir saugoma gamta ir visa aplinka. Toks kraikas sulaiko kvapus ir yra ekonomiškas, nesukelia alergijų ir juo lengva naudotis.

Betoninis kraikas nėra ekologiškas ir yra sunkus ir sušokantis į gumulėlius. Taip yra lengviau pašalinti sunaudotą kraiką iš dėžutės. Kiekviena katė pasirenka, kuris jai kraikas labiausiai patinka, dėl to atkreipkite dėmesį ir į tai.

Guoliukas šuniui

Kiekvienas turime savo vietą namuose, dėl to ir šuniui reikalingas guolis, kuris yra lyg savas kambarys. Guolyje šuo praleidžia daug laiko, dėl to svarbu, kad jis būtų patogus, minkštas ir gražaus dizaino. Geriausia rinktis tokį guolį, kuriame tilptų dekutis, pagalvė, kad šuo jaustųsi patogiai. Guolių šunims ieškokite internetu. Taip pat svarbu ir gabenimo narvai, jog šuo galėtų keliauti, su juo reikia gabenti ir pas veterinarą. Turėdamas visus šiuos reikalingus daiktus šuo jausis laimingas.


Aistė Bielinė

Popietė „Mur mur miau“

Popietė „Mur mur miau“

Katės – vienos mėgstamiausių augintinių, laikomų tiek namuose, tiek lauke. Šie gyvūnai gali būti išdykę, gulėti ant kompiuterio, mėtyti daiktus nuo stalo be jokios priežasties ir visą dieną miegoti, bet tai tik maža dalelė...


Reklama