NAUJIENOS

Nagų frezos antgalių įvairovė

Kategorija:

Miestas:
Nagų freza – tai elektrinis manikiūro ir pedikiūro aparatas, pagreitinantis ir palengvinantis meistrės darbus grožio salone arba naudojamas kasdienei nagų priežiūrai namuose. Šio įrankio dėka yra paprastai ir be didesnių pastangų paruošiamos nagų plokštelės lakavimui, pašalinama suragėjusi oda arba gelinės medžiagos. Šiandien rinkoje galima rasti įvairiausių nagų frezų modelių: jungiamų prie elektros lizdo arba belaidžių, valdomų rankiniu būdu arba su kojiniu pedalu, mini kelioninių arba galingų profesionalių, generuojančių lėtas arba itin greitas apsukas, skirtų šlifavimui arba kruopščiam poliravimui ir švelniam lyginimui. Ne ką mažesnis yra ir nagų frezos antgalių pasirinkimas, todėl trumpai apžvelgsime jų tipus ir naudojimą kiekvienu konkrečiu atveju.

Antgaliai šlifavimui

Antgaliai šlifavimui yra skirti pradiniams manikiūro arba pedikiūro etapams - nagų paruošimui, gelių, lakų, odelių pašalinimui. Jie yra gaminami iš kietų, patvarių medžiagų, būtent: kietmetalio (dar vadinami karbidiniais), keramikos, deimanto dalelių, volframo ir kobalto. Dauguma gamintojų antgaliukus žymi spalvotais žiedais, atspindinčiais jų kietumo savybę, arba tiksliau grubumą ir šiurkštumą. Kuo spalva tamsesnė, tuo frezos antgalis grubesnis ir geba geriau šlifuoti kietas medžiagas. O baltos, geltonos, raudonos spalvos antgaliai yra ženkliai švelnesni ir skirti labiau preciziškiems darbams, apdailai, detalėms. 

Antgaliai poliravimui

Nagų antgaliai poliravimui yra skirti baigiamiesiems pedikiūro ir manikiūro etapams. Jų pagrindinė funkcija - išlyginti, padailinti tekstūrą ir suteikti blizgesio tiek natūraliems nagams, tiek ir dirbtiniams, taip pat jie padeda pašalinti atsišerpetojusius odos plaušelius. Antgaliai poliravimo procedūroms yra gaminami iš minkštesnių silikoninių medžiagų arba iš itin švelnaus filco. Daugeliu atvejų pačių antgalių spalva pasako apie jų abrazyvumą. Vėlgi čia galioja ta pati taisyklė - šviesesnės galvutės reiškia ir švelnesnį apdirbimą. Antgaliai gali būti įvairiausių formų: liepsnelės, taurelės, cilindrai ir kt. Jų diametrai taip pat varijuoja, bet standartiškai visų antgalių kotelių diametras yra apie 2,35 mm tam, kad tiktų bet kurio gamintojo nagų frezai.
 
Apibendrinant galima pastebėti, jog nagų frezos antgalių pasirinkimas labai priklauso nuo atliekamos procedūros ir to, kokio rezultato siekiama. Bet kuriuo atveju, visada galima įsigyti jau sukomplektuotą kokybišką profesionalių antgalių šlifavimui ir poliravimui rinkinį iš patikimų platintojų ir taip išvengti eksperimentavimo ir laiko sąnaudų.
 
Aistė Bielinė

Reklama