NAUJIENOS

Nacionaliniai atsakingo verslo apdovanojimai – ir draugiškiausioms aplinkai įmonėms

Kategorija:

Miestas:

Aplinkai draugiškiausios įmonės 2019 m. vardą Nacionalinių atsakingo verslo apdovanojimų konkurse pelnė UAB SDG“ ir UAB „AQ Wiring Systems“. Joms apdovanojimus įteikė aplinkos ministras Kęstutis Mažeika per šio konkurso laimėtojams skirtas iškilmes, vakar surengtas Valdovų rūmuose.

Bendrovė „SDG“, laimėjusi vidutinių įmonių kategorijoje, apdovanota už atsakingą požiūrį į perkamų produktų kilmę ir skatinimą naudotis draugiškesniu aplinkai transportu. Tarp didelių įmonių nugalėjusi bendrovė „AQ Wiring Systems“ pripažinta draugiškiausia aplinkai už griežtą aplinkosaugos rodiklių kontrolę, skatinimą taupiai naudoti elektros energiją ir nuolatinį siekį tapti tvaria įmone.

Pagrindinį metų socialiai atsakingos įmonės titulą iškovojo „Layher Baltic“. Kitos įmonės pelnė apdovanojimus nominacijose „Metų darbovietė“, „Metų bendruomeniškiausia įmonė“, „Šeimai palankiausia darbovietė“. Iš viso išdalinta 14 apdovanojimų mažoms, vidutinėms ir didelėms įmonėms.

Nacionaliniai atsakingo verslo apdovanojimai – nuo 2008 m. vykdoma valstybės institucijų iniciatyva, kuria siekiama didinti žinomumą apie įmonių socialinės atsakomybės naudą verslui, valstybei ir kiekvienam žmogui bei skatinti šalies įmones diegti veikloje socialinės atsakomybės principus. Nuo 2013-ųjų šiuos apdovanojimus organizuoja Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, Ekonomikos ir inovacijų ministerija ir Aplinkos ministerija kartu su socialiniais partneriais.

Strateginės komunikacijos skyrius


Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Šventinės edukacinės programos vaikams

6 leciono (pamoka)Jonui Svilainiui – 100

Jonui Svilainiui – 100

Vasario 8 dieną Didžiosios Kovos apygardos „B“ rinktinės Dieduko, Žaibo ir Audros būrių partizaną, buvusį politinį kalinį ir aktyvų politinių kalinių sukilimo 1953 m. Vorkutos lageryje dalyvį Joną Svilainį (Liūtą)...

Reklama