NAUJIENOS

Nacionalinė vyrų diena

Kategorija:

Miestas:
Prieš šešerius metus radijo stotis M-1 iniciavo Nacionalinę Vyrų Dienos šventę, kuri kasmet sulaukia milžiniško susidomėjimo visoje Lietuvoje.
Šia proga gegužės 26- tą dieną Druskininkuose buvo šlapia! Ir visai ne todėl, kad sinoptikai pranašavo trumpalaikius lietus - į Druskininkų kurortą vasaros atidaryti susirinko 16 azartiškai nusiteikusių komandų jau tradicine tapusios radijo stoties M-1 Nacionalinės Vyrų Dienos šventėje „Vandens kovos. Aligatoriai“. 
Centrinis miesto ežeras Druskonis antrus metus iš eilės tapo vandens kovų zona, kurioje spalvinguose pantonuose rungėsi dar ryškesniais ir originaliais kostiumais pasipuošę dalyviai. M-1organizuojamos Nacionalinės Vyrų Dienos šventės  „Vandens kovos. Aligatoriai“  komandos šiais metais rungėsi dėl didžiojo 1000 eurų prizo.
Atkakliausi kovotojai ant vandens nepabijojo sušlapti, o išlipę ant kranto juokėsi, kad „Druskonis visai ne sūrus“ ir tikino, kad dėl aistringų plojimų ir publikos simpatijų, kurios sklandė ore, Nacionalinėje Vyrų dienoje dalyvaus kasmet.
Šiais metais nugalėtojais tapo draugų komanda iš Prienų pavadinimu "Sausuoliai", pasirinkę pavadinimą nes buvo užtikrinti, kad iš Druskonio ežero išlips sausi! Komandą užregistravęs Vaidas draugams apie dalyvavimą pranešė tik kasi sužinojo, jog yra atrinkti kovoti Aligatorių kovose. Laimėtą dydijį radijo stoties "M-1" prizą 1000 eurų pažadėjo išleisti jau šį vakarą!


Ieva Stasiulevičiūtė

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Muziejus – geriausia vieta mokytisJonui Svilainiui – 100

Jonui Svilainiui – 100

Vasario 8 dieną Didžiosios Kovos apygardos „B“ rinktinės Dieduko, Žaibo ir Audros būrių partizaną, buvusį politinį kalinį ir aktyvų politinių kalinių sukilimo 1953 m. Vorkutos lageryje dalyvį Joną Svilainį (Liūtą)...

Reklama