NAUJIENOS

MRU STARTUP HUB kviečia studentus mokytis verslumo ir kurti inovacijas

Kategorija:

Miestas:

Startuoja nauja Mykolo Romerio universiteto (MRU) Viešojo valdymo ir verslo fakulteto iniciatyva - MRU Startup HUB. Š.m. spalio 14 d. renginio „Do you have an idea? Build your start-up while studying!” metu bus pristatoma išskirtinai studentams ir jų verslumo stiprinimui skirta iniciatyva.

Šio renginio tikslas - edukuoti studentus apie startuolius ir jų veiklą, apžvelgti naujausias tendencijas, pasidžiaugti startuolių pasiekimais, puoselėti tinklaveiką bei suteikti galimybę pradedantiems startuoliams pritraukti finansavimą.

MRU StratUp HUB išskirtinumai:

  • Skirta studentams
  • Ekosistema Universiteto lygmenyje
  • Orientacija ne tik į startuolius, bet ir į verslumo ugdymą
  • Socalinės inovacijos, nauji verslo, finansiniai modeliai - skatinami socialiniai mokslai, nes ir technologijos kuriamos, bet parduodamos per socialinius mokslus, be jų nebus ir technologijų, etc.

MRU Startup HUB pristatome kartu su šiais partneriais, kurie kuria sėkmingą startuolių infrastruktūrą: „Tesonet” dukterinė įmonė „CyberCare”, „GovTech Lab Lithuania”, „Lithuanian Business Angel Network (LitBAN)”, ir „Startup Lithuania”, kurių atstovai renginio metu dalinsis savo patirtimi ir aukso vertės patarimais iš startuolių vandenynų.

 


Reklama