NAUJIENOS

Moters likimo paslaptis

Kategorija:

Moterų mokymesi yra svarbus momentas – jos mokosi tam, kad mokytų savo vaikus. Moteris mokosi dėl šeimos. Ji nesimoko dėl to, kad kažkur dirbdama uždirbtų pinigus. Reikia suvokti, kad, jei moteris galvoja, kad jos gyvenime svarbiausia yra uždirbti pinigus, ji vien ta savo mintimi apnuodija savo gyvenimą. Tai kokia prasmė jai toliau mokytis? Kad dar labiau apnuodyti? Moterų mokymasis – ypatingas klausimas. Tai nėra paprastas dalykas.

Šiuolaikinė kultūra moters širdyje įskiepijo idėją, kad jos gyvenime pirmoje vietoje yra aprūpinti save gera specialybe, geromis gyvenimo sąlygomis ir geru atlyginimu. Ir tada ji jau yra saugi, gali ramiai ištekėti, pagalvoti apie savo asmeninį gyvenimą. O tai ir yra spąstai, kurie visiškai sunaikina moters likimą. Moteriška psichika ir jos giluminis supratimas yra suvokimas, kad Dievas jai viską davė prieš jai ateinant.

Jei lyginsime vyro ir moters psichikos struktūrą, pamatysime, kad vyras giliai širdyje nieko neturi, jis tuščias, bet jis savyje turi galimybę vystytis. Iš išorės vyras stiprus tiek psichika, tiek kūnu. Vyrui labai sunku pakeisti savo gyvenimo liniją. Kuria kryptimi jo traukinys važiuoja, ta ir važiuoja. Tačiau tuo pačiu jis širdyje vystosi kaip asmenybė.

Moteris iš išorės ji labai minkšta ir lanksti. Jai labai lengva prisitaikyti prie bet kokios situacijos. Jai lengva priimti tą situaciją, kurioje ji yra. Ji gali lengvai bendrauti su tos aplinkos, kurioje ji atsidūrė, žmonėmis. Ji toje situacijoje gali delikačiai elgtis. Ji gali viską daryti taip, kad visiems viskas patiktų. Bet širdyje ji lyg akmuo nepajudinama. Jai labai sunku pakeisti savo širdį. Išoriškai gali keistis, kiek nori, viduje – labai sunkiai. Praktiškai beveik neįmanoma. Vyras per gyvenimą keičiasi viduje, moteris turi likti tokia, kokią ją sukūrė Dievas. Moteris turi save išsaugoti, o vyras – vystytis. Todėl moteriai nuo pat vaikystės reikia žinoti, ką ji turi išsaugoti. Mumyse yra trys proto centrai ir trys sielos energijos. Pirmoji sielos energija – veržimasis į amžinybę – aš noriu gyventi amžinai, aš nenoriu mirti. Antroji sielos energija – veržimasis į meilę ir laimę. Trečioji sielos energija – veržimasis į žinias.

Pirmoji sielos energija susijusi su žemiausiu proto centru ir visiškai nėra susijusi su lytimi. Gyventi amžinai nori tiek vyrai, tiek moterys.

Moteris gimsta meilei. Taigi antroji sielos energija yra prigimtinė moterims. Ji gimsta ne dėl žinių. Ji gimsta dėl meilės. O kur meilė pasireiškia? Darbe?.. Meilė pasireiškia šeimoje. Tai reiškia, kad moters gyvenime svarbiausia šeima, o ne darbas. Ir svarbiausia, ko ji turi mokytis, yra asmeniniai santykiai.

Žinoma, daugelis moterų man pasakys: šiandien vyras yra, rytoj jo – nėra, todėl aš turiu įgyti išsilavinimą, susirasti darbą, o paskui jau galvoti apie asmeninį gyvenimą.

Ramybė ir dar kartą ramybė. Aš jums atskleisiu moters likimo paslaptį. Moters likimo paslaptis tame, kad, jei ji savyje išsaugo savo prigimtinę misiją, ji savyje išsaugo visa tai, ko reikia geriems tarpusavio santykiams. Ji išsaugo gebėjimą mylėti, vertinti, gerbti. Ir kai ji savyje turi tas energijas, jos neįmanoma palikti. Taip pat neįmanoma jos ir nepastebėti. Todėl moteris, kuri teisingai vystosi savo širdyje, nesijaudina dėl to, kad ji liks viena. Ji dėl to nesirūpina, nes ji jaučia savyje vidinę jėgą ir žino, kad ji niekada nepaliks viena ir kad niekada neištekės už savęs neverto vyriškio.

Nuodai į moters širdį įliejami dar vaikystėje. Jai sakoma: tau svarbiausia išsimokslinti, bet moteriai išsimokslinimas – ne svarbiausias dalykas ir niekada nebus svarbiausiu. Moteris nuo vaikystės turi mokytis dvasingumo, mokytis palaikyti santykius, mokytis suvokimo, kas yra šeima, mokytis išminties, ištikimybės, skaistumo ir ... valdyti šį pasaulį, nes pasaulį valdo moterys. Reikia suvokti, ką ir kaip daryti, kad ištekėtų už gero vyro, ką ir kaip jai reikia daryti, kad nereikėtų dirbti, o jei dirba, kad darbas būtų tik  moters pomėgis. Ir to moteris turi mokytis visą gyvenimą. Nuo pat vaikystės.

Tačiau kai moteris netiki savo prigimtine misija, nežino, kaip jai gyventi, tada ir lūžta jos gyvenimas. Nors nuo savo prigimties ji niekur nepabėga. Jai vis tiek reikia gimdyti ir auginti vaikus ir tada visas jos išsimokslinimas, karjera nebetenka prasmės. Tai kam save apgaudinėti? Jėgas ir energiją reikia nukreipti ten, kur tikras gyvenimas – moteriškas gyvenimas, nes kitaip jo gali visiškai ir nebūti. Kur žmogus kreipia savo jėgas, ten gyvenimas ir eina. Daug moterų negali ištekėti, nes ne ten nukreipia savo jėgas. Jei ir išteka, jos negali nieko padaryti, nes nežino, kaip elgtis su vyru, su šeima. Viską ji turi sukurti, nes šeimai vadovauja moteriška energija. Todėl moteris turi mokytis savarankiškai to, ko jai reikia mokytis. Visa esama sistema jai tos galimybės nesuteikia. Visa sistema kreipia moterį į sociumą, o moteris turi būti nukreipta į šeimą. Tai jos vidinis gyvenimas. Vyrui vidinis gyvenimas – malda, moteriai – santykiai, meilė, tikėjimas savo likimu. Ji turi tikėti, kad Dievas ja pasirūpins. Moteris juk nebėgioja paskui kažką. Ji paprasčiausiai laukia. Tad taip ir reikia gyventi. Kam bėgioti?

Ir dar. Moteris pasirengė vyriškam gyvenimui. Išsimokslino, atėjo į darbą, stengiasi pasiekti kuo geresnių rezultatų. Viršininkas ja pasitiki ir išnaudoja, sakydamas, aš tavimi pasitikiu, pasilik po darbo dar padirbėti, nes nieko negaliu priversi ilgiau padirbėti, tik tu gali. Tu geras žmogus. Tu – mano žmogus. Ir moteris dirba daugiau už visus, nors jai dėl to labai skaudu. Siaubingai skausminga, nes moteris į darbą eina prasiblaškyti. Kas moteriai geras darbas? Ten, kur galima laikas nuo laiko užkąsti, pakalbėti, kur galima iš darbo anksčiau išeiti.

O dabar pasižiūrėkime, kaip klostosi santykiai su moteriška moterimi. Viršininkas prieina prie jos, norėdamas paprašyti, kad ji ilgiau padirbėtų, ji žiūri į jį moters žvilgsniu, nes moteris yra stipresnė už viršininką, ir kai jis paprašo jos pasilikti, ji ramiai atsako: man reikia eiti namo, o šiandien – truputėlį anksčiau. Tada viršininkas sako: nors darbą pabaik, nes tai labai svarbu. Ji atsako: ne, man labai svarbu tuo laiku būti namuose, todėl šiandien aš turiu anksčiau išeiti. Tada viršininkas sako: jei taip, teks tave atleisti iš darbo. „Kaip jums reikia“, –  ir pamojavusi ranka grakščiai išeina. Ir niekas jos neatleidžia iš darbo.

Yra moterys ir yra asilai, kurie tempia darbo naštą, pačios dėl to save niekindamos.

Moteris turi būti moterimi visur ir visada. O tai reiškia, kad reikia mokytis. Moteris turi dirbti tiek, kiek ji to nori. Jei jūs sakote, kad negaliu nedirbti, nes neturiu vyro, niekas manęs nemyli, niekas manęs negerbia, vadinasi, tu nesivystai kaip  moteris. Tau reikia mokytis būti moterimi. Eiti į darbą ir paraleliai mokytis būti moterimi. Kai išmoksi būti moterimi, viskas pasikeis. Kada moteris graži? Kai iš jos spinduliuoja meilės energija.

Pagal Olego Torsunovo video įrašą http://www.youtube.com/watch?v=fY8nfXJf4d8

parengė

Genovaitė Paulikaitė

 


Pinu trispalvę

Žygis Pagramančio regioniniame parke

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

7 leciono (pamoka)Ko bijo Korona virusas?

Reklama