Molėtuose vyks XVI festivalis – akcija „Lietuvos berniukai prieš smurtą ir narkomaniją“
  NAUJIENOS
Macikuose pagerbtos GULAG‘o lagerių aukos

Molėtuose vyks XVI festivalis – akcija „Lietuvos berniukai prieš smurtą ir narkomaniją“

Kategorija:

Siekiant tęsti ir puoselėti chorinio dainavimo tradicijas, įtraukti šalies berniukus ir jaunuolius į narkomanijos ir nusikalstamumo prevencijos procesą, Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija, Lietuvos liaudies kultūros centras, Lietuvos chorų sąjunga, pasitelkiant miestų ir rajonų savivaldybes, nuo 2000 metų organizuoja berniukų chorų festivalį – akciją „Lietuvos berniukai prieš smurtą ir narkomaniją“. Šio projekto tikslas – inicijuoti naujų berniukų chorų kūrimąsi, atkreipti visuomenės dėmesį į berniukų užimtumą ir tikslinį lavinimą, atkreipti prevencinių organizacijų, dirbančių su vaikais, dėmesį į chorinę veiklą, kaip į vieną iš veiksmingiausių prevencinių formų.

2015 m. gegužės 23 d. XVI berniukų chorų festivalis – akcija „Lietuvos berniukai prieš smurtą ir narkomaniją“ vyks Molėtuose.

Tądien festivalio svečių ir žiūrovų lauks:

12.00 val. atrakcionai, žaidimai, batutai, saldumynai;

16.00 val. „Burbulų dėdės“ šou;

17.00 val. koncertas, kuriame dalyvaus 25 berniukų jaunučių chorai ir 3pučiamųjų orkestrai.Jiems atstovaus daugiau negu 700 dalyvių iš Šiaulių, Alytaus, Jurbarko, Vilniaus, Kauno, Kelmės, Klaipėdos, Lazdijų, Panevėžio, Prienų, Varėnos, Utenos, Ignalinos, Vilkaviškio ir Molėtų.

Festivalio svečiai – Artūro Noviko grupė,,JAZZ ISLAND" iš Vilniaus.

Šis festivalis yra įtrauktas į Lietuvoje rengiamų tęstinių prioritetinių mėgėjų meno 2015-2017 m. renginių sąrašą. Tai vienintelis tokios apimties gilias tradicijas turintis respublikinis renginys, apjungiantis berniukų chorus iš visos Lietuvos.

Molėtuose festivalis vyks miesto Vasaros estradoje, kur laukiama daugiau negu 2 tūkstančių žiūrovų.

 

Molėtų r. sav. informacija


Reklama