NAUJIENOS

Molėtuose duris atvėrė naujos erdvės sportui

Kategorija:

Miestas:
Molėtų progimnazijoje buvo atidaryta universali imtynių salė. Joje galės treniruotis sambo, dziudo, karate, bushido sporto šakų atstovai.Įvairias veiklas galės rengti ir patalpų šeimininkai – Molėtų progimnazijos bendruomenė: organizuoti gimnastikos, aerobikos bei kitus šiuolaikinius kūno rengybos užsiėmimus. Šiuolaikiškai įrengtoje salėje patiestas ir 100 kvadratinių metrų dydžio specialus imtynių kilimas
Tądien duris atvėrė ir antroji sporto bazė – tai pilnai atnaujinta sporto salė Molėtų mieste, pagalbinės, persirengimui ir prausimuisi skirtos, patalpos. Puikioje sporto salėje bus galima rengti krepšinio, rankinio, mažojo futbolo, tinklinio, teniso ir kitų sporto šakų pratybas ar varžybas bei kitus renginius.
Jau paruoštos patalpos sporto klubo įrengimui – tam numatytos ir moderniai įrengtos dvi salės bei naujos pagalbinės patalpos, kur netrukus bus atidarytas ir molėtiškių labai laukiamas treniruoklių sporto klubas.
Naujomis sporto erdvėmis Molėtuose džiaugėsi ir aktyviai jungtis prie sporto mėgėjų bei sėkmingai sportuoti kvietė į šventę atvykę:Kūno kultūros ir sporto departamento generalinis direktorius Edis Urbanavičius, stipriausias planetoje žmogus Žydrūnas Savickas, Molėtų rajono meras Stasys Žvinys, jo pavaduotojas Mindaugas Kildišius, Kultūros ir švietimo skyriaus vedėja Nijolė Kimbartienė, rekonstrukcijas atlikusių bendrovių vadovai, Sporto centro direktorius Kęstutis Vaicekauskas, treneriai, auklėtiniai, Molėtų progimnazijos ir gimnazijos vadovai, mokytojai ir  mokiniai, kiti svečiai.
Po sveikinimo kalbų, iškilmingų juostelių perkirpimų ir klebono monsinjoro Kestučio Kazlausko sporto erdvių palaiminimo, susirinkusieji turėjo išskirtinę galimybę išvysti sambo, dziudo, karate, rankinio, krepšinio jaunųjų sportininkų parodomąjąprogramą ir šokių klubo „Domino“ šokėjų elegantiškus judesius ant naujojo Sporto salės parketo.
Violeta Žalalienė
 
Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Šventinės edukacinės programos vaikams

Esperanto – tarsi išsigelbėjimo ratasReklama