NAUJIENOS

MOLĖTAI KVIEČIA Į MIESTO ŠVENTĘ

Kategorija:

Miestas:
Maloniai kviečiame į tradicinę Molėtų miesto šventę „Molinės Molėtuose“, kuri vyks birželio 28 – 30 dienomis.
Visus metus Molėtams ir Molėtų kraštui dedikuojama įvairiausių renginių – nuo konferencijų iki sporto varžybų ar parodų, o kasmetinė tradicinė Miesto šventė visa tai vainikuoja. Tikimasi, kad ji kaip visuomet bus masiškiausia Rytų Aukštaitijos vasaros šventė, jungianti keliolika renginių, kuriuose laukiama gausybės svečių.
Birželio 28 d. - šventės preliudija. Vasaros estradoje rengiamas Tarptautinio liaudiškos muzikos ir šokių festivalio Ežerų sietuva atidarymas, kurio koncerte dalyvaus kolektyvai iš Čekijos, Čilės, Moldovos, Portugalijos, Rusijos ir Ukrainos, o miesto paplūdimyje iki vidurnakčio kais Naktinio tinklinio entuziastų ir žiūrovų aistros. Pirmąją Miesto šventės dieną užbaigs grupės Ūkanose koncertas ir kino seansas po žvaigždėtu Molėtų dangumi.
Birželio 29 d. rytą miestelėnus žadins ir į šventę kvies triukšmingasis baikerių klubas Molmoto . Nuo 9 val. Ąžuolų gatvėje klegės tautodailininkų mugė, Molėtų universalioje aikštėje įsikurs Kūrėjų terasa, šurmuliuos tautodailininkų kiemeliai, bus demonstruojami senieji amatai, o žiūrovai galės jų pasimokyti bei patys tapti „meistrais“ ir kūrėjais.
11 val. šventės atidarymą papuoš liaudiškos muzikos ir šokių festivalis Aukštaitijos vainikas, Loreta Sungailienė ir Lietuvos trombonininkų projektas Aranžuotos lietuvių liaudies dainos, skrabalų virtuozas Karolis Šileika –Skrabalman. Tuo pat metu išbandyti skaitmenines galimybes su interneto žvaigžde Vėju ir režisieriumi Vyteniu Pauliukaičiu ragins Išmanieji ir prisijungę Molėtai. Čia pat bus demonstruojami dronai bei robotai.
Teniso kortuose, futbolo stadione, šiemet atidarytame moderniausiame Lietuvoje riedlenčių parke ir miesto paplūdimyje vyks krepšinio, futbolo, teniso varžybos, parodomąsias programas surengs riedlentininkai ir kyokušin karate klubas Budora.
Vakare Vasaros estradoje į jubiliejinį koncertą pakvies sportinių šokių klubas „Domino“, koncertuos Du Donatai,  dangų nušvies fejerverkų šou, vyks diskoteka.
Šventės dalyvius ir svečius Molėtai taip rengiasi nustebinti atnaujintomis ir gražiai sutvarkytomis miesto erdvėmis, patogiais pasivaikščiojimo takais  aplink miesto ežerus, šalia jų išaugusiomis žaviomis skulptūromis, kitais renginiais bei staigmenomis. Birželio 30-ąją, sekmadienį Molėtų bažnyčioje – žymieji Šv. Apaštalų Petro ir Povilo atlaidai.
Linkime gražių vasaros įspūdžių Molėtuose!

Violeta Žalalienė
Viešųjų ryšių ir informatikos skyriaus vyr. specialistė
 

Reklama