Mokyklai įteiktas „Šermukšnio“ nominacijos apdovanojimas
  NAUJIENOS
Macikuose pagerbtos GULAG‘o lagerių aukos

Mokyklai įteiktas „Šermukšnio“ nominacijos apdovanojimas

Kategorija:

Miestas:
Kaip ir kasmet prieš naujus mokslo metus, rajono švietimo įstaigų direktoriai ir jų pavaduotojai ugdymui susirinko į pasitarimą savivaldybės posėdžių salėje. Sveikinimo žodį taręs meras Andrius Bautronis palinkėjo visai rajono švietimo bendruomenei kuo geriausios kloties ateinančiais mokslo metais.
Meras pasidžiaugė savivaldybės tarybos sprendimu švietimo įstaigų darbuotojams, kurių faktinė gyvenamoji vieta nesutampa su darbo vieta ir yra nutolusi daugiau kaip 10 km nuo darbovietės, kas mėnesį kompensuotos važiavimo į darbą išlaidas. Prieš Rugsėjo 1-ąją Savivaldybė, įgyvendindama valstybės švietimo strategiją, pasuko pertvarkos keliu. Tai, kas daroma šiuo metu ir kas bus daroma ateityje, užtikrins mokinių ugdymo kokybę.
Mintimis ir įžvalgomis apie mokyklų vadovų užduotis, vadybos stilius, vadovavimo ugdymui ir mokymuisi ypatumus, geros ir blogos mokyklos esminius skirtumus ir kitus aktualius švietimo įstaigoms dalykus pasidalino Ugdymo plėtotės centro Mokyklų veiklos tobulinimo skyriaus metodininkas Gražvydas Kazakevičius. Projekto „Lyderių laikas 3“ tyrėjų komandos vadovė dr. Jūratė Valuckienė pristatė tyrimą „Profesinis kapitalas Raseinių rajono mokyklose“. Šio projekto savivaldybės kuratorė Renata Pavlavičienė taip pat pateikė naudingos mokinių ugdymui informacijos.
Teorinius dalykus po pertraukos pakeitė artėjančios šventės nuotaika. Raseinių Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčios vikaras kun. Robertas Urbonavičius pašventino valstybines vėliavas ir palinkėjo pedagogams pasišventimo ugdant jaunąją kartą. Pašventintas trispalves meras Andrius Bautronis ir mero pavaduotojas Kęstutis Užemeckas įteikė visų rajono švietimo įstaigų vadovams, kurie trumpai pristatė svarbiausius jų bendruomenių iššūkius ir tikslus.
Renginio pabaigoje savivaldybės administracijos direktorius Edmundas Jonyla paskelbė šių metų nominacijos „Už pilietiškumą“ laimėtoją. Ja pripažinta Raseinių specialioji mokykla, kurios direktorei Angelei Linartienei. Savivaldybės vadovai įteikė prizą – šermukšnio simbolį.

Raseinių rajono savivaldybės inf.

Reklama