NAUJIENOS

Mokinių darbuose – Europos ateitis

Kategorija:

Miestas:
Gegužės 26 dieną  Mažeikių rajono Užlieknės pagrindinės mokyklos mokiniai dalyvavo konkurso „Kuriu ateities Europą“, skirtą Europos dienai paminėti, apdovanojimuose. Jie vyko Klaipėdos universitete.
 
Europos Parlamento narys Bronis Ropė inicijavo moksleivių piešinių ir  nuotraukų konkursą „Kuriu ateities Europą“. Renginio metu Europos Parlamento narys Bronis Ropė, Seimo narys Dainius Kepenis pasidžiaugė, kad vaikai Lietuvoje ne tik puikiai žino Europos Sąjungą, jos vertybes, šalis nares, išmano jų istorinį paveldą, bet ir yra labai meniški, įžvalgūs ir aktyvūs.
 
Konkursui darbus pateikė daugiau nei 350 įvairaus amžiaus mokinių iš visos Lietuvos.
 
Konkurso darbų vertinimo komisija išrinko 16 pirmosios vietos nugalėtojų: 10 piešinių ir 6 nuotraukų autoriai apdovanoti vizitu į Europos Parlamentą. Tarp jų – ir Užlieknės pagrindinės mokyklos 5 klasės mokinys  Giedrius Šakys už nuotrauką „Aš europietis“.  
 
Kiti dalyviai  apdovanoti antrosios ir trečiosios vietos prizais, tad pralaimėjusių šiame konkurse tiesiog nėra. III vietos padėkos raštu apdovanota  ir 9 klasės užliekniškė Neringa Reivytytė. Mokinius konkursui ruošė mokyklos socialinė pedagogė Nijolė Mažeikaitė.
 
Mažeikių rajono Užlieknės pagrindinės mokyklos inf. 

 

Pinu trispalvę

Žygis Pagramančio regioniniame parke

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

7 leciono (pamoka)Netikra savastis

Ko bijo Korona virusas?

Reklama