NAUJIENOS

Mokiniai vis aktyviau domisi Savivaldybės darbu

Kategorija:

Miestas:
Rugsėjo 27-oji Jovarų pagrindinėje mokykloje – patyriminio ugdymo diena, todėlsavivaldybėje lankėsi šios mokyklos 4 klasių mokiniai, lydimi mokytojų Dalios Šlionienės ir Loretos Midvikienės.
 
Savivaldybėje mokiniai pirmiausiai susitiko su meru Dovydu Kaminsku. Mero kabinete vykusiame susitikime mokiniai turėjo galimybę „pasimatuoti“ mero kėdę, pateikti klausimus, susipažinti su Mero, Tarybos darbu, išgirsti atsakymus į pateiktus klausimus.
 
Lankydamiesi savivaldybėje, mokiniai taip pat apžiūrėjo Tauragės garbės piliečių, rajono merų, Savivaldybės tarybos narių fotografijų galeriją, mažąją posėdžių salę su Ramunės Palekaitės siuvinėtais Lietuvos prezidentų portretais, susipažino su atskirų savivaldybės administracijos skyrių darbo specifika.
 
 Didžiojoje salėje mokiniai susipažino su tarybos narių darbo procesu tarybos posėdžių metu, išbandė salėje sumontuotą įrangą pristatydami savo mėgstamus užsiėmimus, projektus, kurie, jų nuomone, Tauragę leistų tapti dar patrauklesne ir įdomesne, diskutavo jiems aktualiais klausimais dėl mokyklos renovacijos, vaikų žaidimo aikštelių, gyvūnų prieglaudų, modernesnių sporto salių įrengimo.
 
 Inesa Vaigauskienė Kultūros skyriaus vyr. specialistė

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pasiilgusiems pajūrio ir norintiems sulieknėti

Pinu trispalvę

Nuostabaus skonio kreminis tortas be kepimo

Varškės spurgos – ,,ežiukai“

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Vaikų vasara muziejuje
Reklama