NAUJIENOS

Mokiniai kviečiami į nemokamus edukacinius užsiėmimus: keliauti pažintiniais takais, konstruoti modelius, stebėti paukščius

Kategorija:

Miestas:

Mokyklos dar gali suskubti užsiregistruoti į nemokamus Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro edukacinius užsiėmimus. Mokiniai turi galimybę pasikonsultuoti su ugdymo karjerai specialistais dėl būsimos profesijos, apsilankyti tikrame ūkyje, dalyvauti saugaus eismo pamokose ir praktiniuose užsiėmimuose, išbandyti save tarmių varžytuvėse, pamatyti geriausius mokinių sukurtus filmus, keliauti. Tinkamų veiklų suras įvairaus amžiaus mokiniai.
Norintieji iš arčiau pažinti gamtą, augalų ir gyvūnų pasaulį, kviečiami atvykti į užsiėmimus Pavilnyje, leistis į kelionę pažintiniu taku regioniniame parke, kartu su ornitologu Gediminu Petkumi stebėti paukščius.
Užsiėmimai vyksta Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro I rūmuose Žirmūnų g. 1B ir III rūmuose Pavilnyje, Džiaugsmo g. 44, Vilniuje, taip pat kitose vietose.
Užsiėmimų sąrašas ir registracija.
Nemokami edukaciniai užsiėmimai mokiniams vyksta gegužės–birželio mėn. Septyni universitetai, prisidėję prie Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos iniciatyvos „Mokslininkai – mokykloms“ atvėrė laboratorijų duris arba patys lankosi mokyklose ir pristato STEAM (gamtos mokslai, technologijos, inžinerija, menai, matematika) mokslų įdomybes. Iš viso buvo suplanuota daugiau kaip 130 įvairių edukacinių veiklų.
Šią savaitę vizitus po mokyklas atnaujino ir mobili „MoMoLab“ laboratorija, įrengta išskirtinio dizaino vilkiko puspriekabėje. Joje gausu mokslinės įrangos, moderniausių prietaisų, kuriais galima atlikti įvairius mokslinius eksperimentus, taip pat tirti gyvąją gamtą ir konstruoti robotus. Laboratorijoje vienu metu gali dirbti 20 mokinių.

Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos
Komunikacijos skyrius


Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Muziejus – geriausia vieta mokytisJonui Svilainiui – 100

Jonui Svilainiui – 100

Vasario 8 dieną Didžiosios Kovos apygardos „B“ rinktinės Dieduko, Žaibo ir Audros būrių partizaną, buvusį politinį kalinį ir aktyvų politinių kalinių sukilimo 1953 m. Vorkutos lageryje dalyvį Joną Svilainį (Liūtą)...

Reklama