NAUJIENOS

Modernėti galime kartu– dalyvaujant nuotoliniuose mokymuose ir semiantis patirties kaip sėkmingai dirbti komandoje

Kategorija:

Miestas:
Mokytis galima įvairiais būdais. Tai įrodė ir šių dienų situacija, kviečianti visus #LiktiNamie.
Dėl visuotinio karantino užvėrę įstaigų duris, kiek pakoregavę darbotvarkes, bendravimo įpročius, Tauragės kultūros centro darbuotojai, kolektyvų vadovai, nariai aktyviai bendrauja virtualioje erdvėje.
Balandžio 7-ąją visus sujungė unikalios programos „Pasitikėjimas komandoje“ autorės, produktyvumo ir komandinio elgesio trenerės Lianos Mogišaitės vedami mokymai.

Nuotoliniu būdu mokytasi, diskutuota apie tai, kaip atsikratyti negatyvių minčių,  įveikti nuotolinio bendravimo iššūkius, nerimą dėl netikrumo ateitimi, kaip komandai elgtis krizėje, nepasiklysti informacijos gausoje ir prioritetuose. Kartu ieškota nuoseklaus tikslų siekimo ir naujų galimybių.

Lianos Mogišaitės energija, gera nuotaika, įtaigumas, labai paprastai išaiškinama ir sudėtingiausia informacija, leido suvokti, kad motyvacijos iššūkiai vienija mus visus, kad veikti komandos labui galime bet kokiose situacijose.
„Pyktis yra nuostabiausias įrankis atkeršyti sau“,- teigė lektorė, ragindama įsiklausyti į save, nepykti, nekeršyti, mylėti save ir kitus.

Inesa Vaigauskienė

Tauragės kultūros centro
visuomenės informavimo specialistė

Pasiilgusiems pajūrio ir norintiems sulieknėti

Pinu trispalvę

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Vaikų vasara muziejuje
Reklama