NAUJIENOS

Ministro komandą papildė dar vienas viceministras

Kategorija:

Miestas:

Žemės ūkio ministras Giedriaus Surplio komandą papildė dar vienas viceministras. Šiandien darbą pradeda Darius Liutikas.

Keturiasdešimtmetis D. Liutikas Šiauliuose baigė Dainų vidurinę mokyklą. Vilniaus universitete įgijo geografijos bakalauro ir socialinių mokslų magistro laipsnius. Socialinių tyrimų institute baigė sociologijos doktorantūros studijas ir apgynė socialinių mokslų daktaro laipsnį. Naujasis viceministras yra daugiau kaip 30 sociologijos ir geografijos sričių mokslinių straipsnių, knygų autorius. Jis yra išleidęs penkias pažintines knygas lietuvių ir anglų kalba, taip pat parengęs kelias mokslines publikacijas ir knygą žemės ūkio bei klimato kaitos klausimais.

D. Liutikas jau penkiolika metų dirba Žemės ūkio ministerijoje, nuo 2013 m. iki paskyrimo į viceministro pareigas ėjo Kaimo plėtros departamento Programų priežiūros ir vertinimo skyriaus vedėjo pareigas.

Numatoma paskirtojo viceministro veiklos sritis – kaimo plėtros ir žuvininkystės koordinavimas. „Laukia daug svarbių darbų. Turime tinkamai pasiruošti naujai ES finansinei perspektyvai po 2020 metų, reikia inicijuoti 2014-2020 metų kaimo plėtros programos pakeitimus, paprastinti ES paramos administravimo procesus, ieškoti naujų bendradarbiavimo formų su žvejų bendruomene“, – teigia D. Liutikas.

„Darių jau seniai pažįstu kaip sąžiningą, kūrybingą, atsakingą žmogų, puikiai išmanantį savo sritį, turintį tarptautinio projektinio darbo žemės ūkio ir klimato kaitos srityje patirties. Tikiuosi, kad kartu įgyvendinsime daug naujų ambicingų idėjų“, – sako žemės ūkio ministras G. Surplys.

Žemės ūkio ministerijos inf.

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Kviečiame išgirsti, paragauti, pajausti
Reklama