NAUJIENOS

Ministras A. Anušauskas su Kanados ambasadoriumi aptarė situaciją regione

Kategorija:

Miestas:
Birželio 1 d. krašto apsaugos ministras Arvydas Anušauskas su Kanados ambasadoriumi Lietuvai Kevinu Rexu aptarė situaciją Baltarusijoje ir Ukrainoje, kitus regiono saugumo ir dvišalio bendradarbiavimo klausimus.
 
„Lietuva yra dėkinga Kanadai už indėlį į mūsų regiono saugumą, sąjungininkų buvimas regione yra itin reikšmingas. Ypatingai norėčiau pabrėžti vieningo ir koordinuoto sąjungininkų atsako į tarptautinės teisės nepaisymą svarbą“ – susitikimo metu sakė ministras, kalbėdamas apie nenuspėjamą regiono saugumo situaciją dėl Rusijos ir Baltarusijos veiksmų.
 
„Kanada yra labai reikšminga transatlantinio ryšio dalis. Tvirtas ryšys yra veiksmingos kolektyvinės NATO gynybos pagrindas“, – pridūrė ministras.
 
Kanada – svarbi Lietuvos partnerė Ukrainoje. Kanadiečiai šalyje vykdo karinę mokymo operaciją UNIFIER. Be to, Kanada kartu su Lietuva yra QUINT formato narė – šiame paramos teikimą Ukrainos gynybos sektoriui skirtame koordinuoti formate dalyvauja ir JAV bei Lenkija, o pirmininkauja Jungtinė Karalystė.
 
 
A. Pliadžio/KAM nuotr.
KAM Visuomenės informavimo skyrius Strateginės komunikacijos ir viešųjų ryšių departamentas

Reklama