NAUJIENOS

Ministerijos atstovės apžiūrėjo statomą sporto salę

Kategorija:

Miestas:

Lapkričio 19 dieną Vilkaviškyje apsilankė Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos atstovės. Apžiūrėti, kaip sekasi statyti Vilkaviškio sporto salę atvyko Ministerijos Investicijų skyriaus vedėja Laima Kvaraciejienė ir vyresnioji specialistė Gintara Viskantė. Į Valstybės investicijų programos lėšomis finansuojamą objektą viešnias lydėjo Administracijos direktorius Vitas Gavėnas, Investicijų ir strateginio planavimo skyriaus vedėja Jurga Grigaliūnaitė ir vyriausiasis specialistas Dainius Čeplikas. Susitikime taip pat dalyvavo rangovo UAB „Statybos ritmas“ atstovai.

Susitikimo metu ne tik apžiūrėtas statomas objektas, bet ir aptartos šio projekto finansavimo galimybės ateityje.

Visi susitikimo dalyviai sutiko, kad bendrai siekiama sklandaus ir greito projekto įgyvendinimo. Tikimąsi, kad Vilkaviškio salės rekonstrukcijos darbai aplenks numatytus darbų atlikimo grafikus ir Vilkaviškis greitu metu turės šiuolaikišką ir modernią sporto salę.

Vilkaviškio rajono savivaldybė

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Šventinės edukacinės programos vaikams

6 leciono (pamoka)Jonui Svilainiui – 100

Jonui Svilainiui – 100

Vasario 8 dieną Didžiosios Kovos apygardos „B“ rinktinės Dieduko, Žaibo ir Audros būrių partizaną, buvusį politinį kalinį ir aktyvų politinių kalinių sukilimo 1953 m. Vorkutos lageryje dalyvį Joną Svilainį (Liūtą)...

Reklama