NAUJIENOS

Miestas, šalis, pasaulis yra toks, kokio tu nori. Būk tuo, kuris saugo

Kategorija:

Miestas:

Ar girdėjai? Telšių rajonas prisijungė prie iniciatyvos „Europos dviračių iššūkis 2014“. Tai unikali galimybė išgarsinti mūsų miestą visoje Europoje, nes iš Lietuvos dalyvauja tik du miestai: tai Kaunas ir mes, Telšiai. Jau atėjo laikas ruošti savo dviračius pavasariniam pasivažinėjimui! Negana to, su ENDOMONDO programėle ne tik apskaičiuosite, kiek nuvažiavote kilometrų dviračiu, bet yra galimybė skaičiuoti ir sudegintas kalorijas! Be to, programėlė automatiškai GPS pagalba perduoda Jūsų pasiekimus iniciatyvos organizatoriams, todėl važiuodami dviračiu Jūs ne tik metate svorį, padedate gamtai ir mažinate oro užterštumą, bet ir prisidedate prie Telšių miesto pergalės „Europos dviračių iššūkio 2014“ iniciatyvoje. Argi nebūtų smagu pasigirti, kad Telšiai ne tik 2013 metų Lietuvos turizmo traukos vietovės nugalėtojai, bet 2014 metais ir aktyviausiai dviračiais važinėjantis miestas? Nagi prisijunk ir tu! Garsinkime savo miestą gerais darbais!

 Trumpai apie iniciatyvą.

Europos dviračių iššūkis (European Cycling Challenge, ECC2014) yra miesto dviratininkų komandų konkursas, kuris vyks gegužės 1-31 d.

Tai varžytuvės tarp Europos miestų: laimės tas miestas, kurio komanda nuvažiuos daugiausiai kilometrų!

Iššūkyje gali dalyvauti visi miesto ir rajono gyventojai, keliaujantieji dviračiu Telšių rajone susisiekimo tikslais.

Visos kelionės, kada dviratis naudojamas vietoje kitų transporto priemonių (mašinų, motociklų ar kitų motorinių transporto priemonių), yra tinkamos. Pavyzdžiui: kelionės į / iš darbo, mokyklos, parduotuvės, kino teatro, susitikimo ir t. t. … yra tinkamos kelionės (daugiau informacijos skaitykite www.ecc2014.eu - Taisyklėse).

Sportinė veikla yra nepriimtina.

Dalyvavimas yra nemokamas, daugelis miestų apdovanos savo dviratininkus, taip pat ir Telšiai.

Jei norite prisijungti prie ECC2014, užsiregistruokite į savo miesto komandą tinklalapyje www.ecc2014.eu, atsisiųskite programėlę „Endomondo“ į savo išmanųjį telefoną ir sekite savo keliones dviračiu.

Kartu prie šios iniciatyvos prisijungė miestai iš Italijos, Graikijos, Didžiosios Britanijos, Belgijos, Prancūzijos, Danijos, Lenkijos, Švedijos, Norvegijos, Estijos ir, žinoma, iš Lietuvos.

Prisijunkite dabar ir mėgaukitės. Pagrindinis tikslas — mažinti CO2 išmetimą ir stiprinti savo sveikatą!

Sekite informaciją Telšių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro tinklalapyje www.telsiurvsb.lt, socialiniame tinklalapyje „Facebook“ adresu: www.facebook.com/TelsiurajonoVSB, vietinėje žiniasklaidoje ir oficialiame iniciatyvos tinklapyje www.ecc2014.eu 

Platesnė informacija telefonu (8 444) 60155, mob. tel. 8 609 84701, el. paštumantas.karecka@telsiai.lt, http://www.europeancyclingchallenge.eu/ecc2014/?page_id=1117

 


20-a leciono (pamoka)

Pasiilgusiems pajūrio ir norintiems sulieknėti

Pinu trispalvę

Varškės spurgos – ,,ežiukai“

Kepenėlės su obuoliais ir paprika

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Vaikų vasara muziejuje
Reklama