NAUJIENOS

Mieli Biržų krašto muziejaus „Sėla“ draugai, pagalbininkai, krašto istorijos puoselėtojai

Kategorija:

Miestas:
Valstybėje paskelbus karantiną, duris lankytojams užvėrėme ir mes. Bet šiuo visiems nelengvu laiku nesustabdėme savo veiklos, ieškojome ir vis dar ieškome būdų, kaip bendrauti su Jumis virtualioje erdvėje. Socialinio tinklo Facebook muziejaus paskyroje dažnai talpiname trumpus pasakojimus apie muziejaus eksponatus, muziejininkų sukurtus žaismingai krašto istoriją pristatančius filmukus, skelbiame naujienas. Muziejaus Facebook paskyrą galima rasti adresu: https://www.facebook.com/birzumuziejus/. Maloniai kviečiame apsilankyti bei pasidomėti mūsų skelbiama informacija.

Pagalvojome ir apie tuos, kam socialiniai tinklai nepatinka. Jūsų dėmesiui – šiuolaikiška muziejaus internetinė svetainė, kurią galima rasti adresu: https://www.birzumuziejus.lt/. Savo svetainę pritaikėme esamoms sąlygoms, todėl joje atsirado rubrika  „Muziejus ateina į Jūsų namus“. Joje rasite virtualią ekskursiją po visą Biržų pilį, seniau parengtas ir naujausias virtualias muziejaus parodas, „žaismingais paveikslėliais iš Biržų muziejaus“ pavadinome trumpus muziejininkų videopasakojimus. Muziejininkių E. Lansbergienės, E. Raibužytės-Kalninienės, D. Bekerienės, V. Paunksnytės-Gailiūnienės bei R. Binkienės parengtus straipsnius įvairiomis temomis. Rubrikoje „Metrikai“ turite galimybę vartyti suskaitmenintas įvairių konfesijų Biržų krašto bažnyčių metrikų knygas.
Parodų salės taip pat neveikia ir fiziškai parodos jose nėra keičiamos, tad skiltyje „Parodos ir renginiai“ rasite virtualias laikinąsias parodas „Šešėlių gaudytojas“, „Kokią Biržų pilį mato (matė) kuriantys biržiečiai“, „Dauguva laiko tėkmėje“.
 
Biržų krašto muziejus „Sėla“ informacija
 

20-a leciono (pamoka)

Pasiilgusiems pajūrio ir norintiems sulieknėti

Pinu trispalvę

Nuostabaus skonio kreminis tortas be kepimo

Varškės spurgos – ,,ežiukai“

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Vaikų vasara muziejuje
Reklama