NAUJIENOS

Metų apdovanojimuose - staigmenos, gera nuotaika ir daug muzikos

Kategorija:

Miestas:

 

Šilutės pirmąją gimnaziją  sudrebino „Metų apdovanojimų“ ceremonija, prie kurios rengimo aktyviai prisidėjo Europos socialinio fondo ir Lietuvos Respublikos lėšomis finansuojamo projekto TAPK programos „Tu ir aš – kartu mes galia“ dalyviai. Ypač laukiamas renginys prasidėjo 16:30 val. gimnazijos aktų salėje ir truko apie dvi valandas. Čia sugužėjo didelis mokytojų, mokinių ir svečių būrys.

„Metų apdovanojimams“ buvo kruopščiai ruošiamasi. Visa mokykla bruzdėjo. Gimnazistai balsavo už 13 nominacijų kandidatus. Tarp kandidatų į nominacijas buvo mokytojai, gimnazistai, mokyklos administracijos ir bendruomenės nariai. Mokykloje nebuvo tokio žmogaus, kuris nežinojo apie artėjantį renginį, nes jis buvo reklamuojamas ir skelbiamas per radiją,  taip pat mokykloje kabėjo plakatas vis pranešantis apie likusių dienų skaičių. Penktadienį mokyklos bendruomenę nustebino žinia, jog mokykloje svečiuojasi muzikos grupės „DAR“ nariai: Vudis, Grūdas ir Anatolijus. Dainininkai agitavo dalyvauti tiek mokyklos renginyje, tiek savo koncerte, kuris vyko Šilutės pramogų centre. Šie trys vaikinai įteikė „Metų kūrėjo“ apdovanojimą abiturientei K.Čepytei.

Gimnazijos salėje sunkiai galėjai rasti tuščią vietą atsisėsti. Kai kuriems žiūrovams teko stovėti, tačiau tai negriovė linksmos atmosferos ir puikios nuotaikos. Visi susidomėję stebėjo gimnazijos žinių laidą, kuri tiesiogiai transliavo teismo procesą. Žinias vedė trečiokė R.Endriuškaitė ir antrokas A.Kuncaitis. Žinių reporteris – dešimtokas  L. Nikelis, kuris buvo apdovanotas „Metų lyderio“ titulu. Transliuojamas teismo procesas buvo toks, kokį visi žinome – su teisėjais, sekretorėmis, kaltintojais ir kaltinamaisiais. Pretendentai nugalėti buvo pristatomi filmuota medžiaga arba nuotraukomis. Daugiausia plojimų sulaukė „Metų mokytojo“, „Metų lyderio“, „Metų sportininko“ ir „Metų poros“ nominacijos. Apdovanojimus įteikė įdomūs ir išskirtiniai žmonės mokyklos bendruomenėje, tarp kurių buvo M. Budraitis, įteikęs asmeninę dovaną - skrynelę K. Čepytei, nugalėjusiai „Metų kūrėjo“ nominacijoje.

Svarbiausi žmonės šiame teismo procese, be abejo, buvo teisėjai. Jų pečius slėgė ypač sunkus darbas – išrinkti pačius geriausius. Net visoje salėje tvyrojo įtampa ir karštis, tačiau susirinkusius gelbėjo pertraukėlės, kurių metu atsipūsti padėjo įvairių stilių muzika. Vaikinų roko grupė „Destrukcija“ išjudino prisnūdusius, jeigu tokių buvo. Jaunimo studija „Vakarų krantas“ atliko lyrines, ramias dainas, o grupė „Karčemėlė“ užbaigė „Metų apdovanojimų“ ceremoniją kantri muzikos motyvais.

Po šio renginio vieni skubėjo į grupės „DAR“ koncertą, o kiti pasiliko judėti šokio ritmu gimnazijos surengtoje diskotekoje. Vos pasibaigus 2012 – tų metų apdovanojimams, visi svarsto, ar šis renginys ketina tapti kiekvienų metų tradicija, kuri sujudintų mokyklą ir įvertintų gabius gimnazistus.

Metų kūrėjas - Kornelija Čepytė,

Metų sportininkas - Ovidijus Ringys,

Metų idėja - 500 miniatiūrų miestui (idėjos autorė K.Blankaitė, realizatorės - N.Titienė, D.Jakienė),

Metų įvykis - gimnazistų spintelės,

Metų praradimas - vandens nuleidimo mygtukai,

Metų pora - tarptautinio projekto vadovai J. ir A. Ežerinskiai,

Metų renginys - Tarptautinė šokių diena (iniciatorė šokių mokytoja R.Kurpeikytė),

Metų protas - Martynas Jakas,

Metų mokytojas - Zigmas Sirtautas,

Matų partneris - Pamario pagrindinė mokykla,

Metų liežuvis - Antanas Čepys,

Metų frazė - Evaldas Mockus,

Metų lyderis - Laurynas Nikelis.

 

Informavo Julija Makaraitė

fotografavo Šarūnė Saldauskaitė


19-a leciono (pamoka)

Pasiilgusiems pajūrio ir norintiems sulieknėti

Pinu trispalvę

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Vaikų vasara muziejuje
Su Lietuvos vardu lūpose...

Su Lietuvos vardu lūpose...

Tiksi laikrodis, skaičiuodamas sekundes, dienas, mėnesius, metus, laiko dulkėmis užklodamas prisiminimus, džiaugsmus ir skausmus, juk laikas visagalis, bet ar visagalis jis, kai eidamas gatve sutinki Motiną, kurios širdyje laikas...

Reklama