NAUJIENOS

Mes stipriname tai, į ką susikoncentruojame

Kategorija:

Miestas:

„Kas kovoja su pabaisomis, tam verta pasisaugoti, kad pats pabaisa netaptų. Ir jei tu ilgai žiūri į bedugnę, tai bedugnė taip pat žiūri į tave.“ Fridrichas Ničė

Jūs labai greitai tampate tuo, ką įsileidžiate į savo sąmonę. Tai nepriklauso nuo to, kaip jūs tai vertinate – teigiamai ar neigiamai. Mes stipriname tai, į ką žiūrime, ką apmąstome, į ką susikoncentruojame, ir sustipriname tiek savo išoriniame, tiek vidiniame pasaulyje, pamažu patys tuo tampdami.

Taip veikia mūsų neuronai. Mūsų sąmonė labai plastiška ir mūsų smegenys gali keisti savo konfigūraciją, sukurdami naujus neuronų kontūrus. Tai yra, mes patys galime susikurti norimas gyvenimo patirtis. Taip sukurtos mūsų smegenys, bet ta galimybe mes sąmoningai beveik visiškai nesinaudojame.

Sugalvokite sau šviesią ateitį, kur jums daugiau kaip šimtas metų, kur šviesu ir jauku, kur jūs mylimas, turtingas, gražus, energingas, sveikas, patenkintas savimi ir savo gyvenimu, pilnas planų ir ateities lūkesčių. Kur jus supa laimingi vaikai ir anūkai, proanūkiai.

Kai tik jūs susikoncentruosite ir tiksliai savo sąmonėje tai pamatysite, tai reikš, kad jūsų sąmonė priėmė šios programos hologramą ir ėmėsi vykdymo.

Smegenys neskiria jūsų gyvenimiškosios realybės nuo sugalvotosios. Jūsų smegenims tai vienas ir tas pats. Smegenys puikia mato tiek atsimerkus, tiek ir užsimerkus.. Smegenys, tarsi kompiuteris, lengvai persiprogramuoja, įsidiegdamos bet kokią programą, į kurią susikoncentruojate. Pasaulis sukurtas taip, kad jame viskas įmanoma. Žmogus apribotas nebent tik savomis fantazijomis. O fantaziją galima užauginti, ištreniruoti. Svarbu tik teisingai susikoncentruoti į tai, kas patinka, kas maitina gyvybine energija, ko siekia jūsų siela. Tada nereikės nieko taisyti, nes viskas savaime susitvarkys.  Veikimo jėga neveikime. Viską kuria dvasia.

Versta iš rusų kalbos

NI – Natali Ivan


Reklama