NAUJIENOS

Meras padėkojo garsinantiems Klaipėdos rajoną

Kategorija:

Miestas:
už socialiai atsakingą  veiklą mero padėka apdovanojama UAB „Mida LT“

Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas apdovanojo 4 kategorijų laimėtojus – verslo, kultūros ir švietimo žmones, bendruomenes – 2020 metais prisidėjusius prie rajono sėkmės ir garsinimo. Jiems įteikti tradiciniai „Pajūrio medžiai“ – gintaru inkrustuotos rankų darbo statulėlės.

„Tradicinį mero padėkos vakarą teko atšaukti dėl pandemijos. Tačiau nominantus išrinkome. Užtrukome tik su apdovanojimais, reikėjo laukti, kol karantino sąlygos leis tą padaryti. Turime prisiminti, kad už kiekvieno atlikto darbo ar pasiekimo stovi žmonės, organizacijos, garsinantys mūsų rajono vardą ir dedantys pastangas, jog jis būtų matomas ir lyderiautų šalyje.  Ir tai yra svarbu, nes tik kartu galime nuveikti kažką daugiau. Tad ir norisi padėkoti kuo platesniam ratui žmonių, gyvenančių ir kuriančių mūsų rajone“,  sako Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas.

Švietimo kategorijoje už inovatyvią ir atsidavusią veiklą karantino laikotarpiu padėka atiteko Klaipėdos rajono švietimo centrui. Parodyta lyderystė ir susitelkimas, noras padėti kitiems ir išeičių ieškojimas išskiria šį švietimo centrą visoje Lietuvoje, jo darbuotojai – atsidavę profesionalai, verti padėkos ir pagarbos.

Bendruomenių kategorijoje už metų projektą „Mažoji kultūros sostinė – 2020“ apdovanojimas keliauja visai Veiviržėnų bendruomenei – kultūros centrui, gimnazijai, bendruomenei ir visiems kitiems, prisidėjusiems prie kultūros sostinės renginių. Kokybiški, išskirtiniai renginiai, kurie pritraukė ne tik rajono, bet ir aplinkinių savivaldybių gyventojus, paskleidė žinią apie Veiviržėnus kaip apie kultūros židinį. Džiugu, kad čia gyvenantys žmonės, veikiančios įstaigos sugebėjo net ir tokiu sunkiu pandemijos laiku prisitaikyti ir sukurti visus metus trukusią kultūrinę šventę.

Verslo kategorijoje už socialiai atsakingą  veiklą mero padėka apdovanojama UAB „Mida LT“. Tai viena iš daugiausiai mokesčių ir kitų įmokų sumokanti rajono įmonių, kuri nepamiršta ir aplinkinių. Šiemet įmonė suteikė paramą neįgalius vaikus auginančios mamoms, taip pat parodė rūpestį ir dėmesį buvusiems darbuotojams, esantiems pensijoje, kuriems suteikė priemonių, reikalingų saugotis nuo COVID-19. Įmonė taip pat investuoja į ekologiškus sprendimus gamyboje, bendradarbiauja su mokslininkais.O kultūros kategorijoje už Mažosios Lietuvos krašto tradicijų puoselėjimą ir lietuvininkų tarmės sklaidą šalyje ir už jos ribų padėka skiriama Virginai Asnauskienei. Tikra savo krašto patriotė, kuri kiekvieną, norintį sužinoti daugiau apie Mažosios Lietuvos kraštą, priima kaip artimą. Jos atsidavimas darbui, energija, aktyvi veikla – pavyzdys, kuriuo užsikrečia ir aplinkiniai.
 
Ernesta Badalova,

Reklama