Mažieji advento ir kalėdines giesmes ir dainas dainavo po angelo sparnu
  NAUJIENOS

Mažieji advento ir kalėdines giesmes ir dainas dainavo po angelo sparnu

Kategorija:

Miestas:
Saulėtą ir žiemiškai baltą gruodžio 3 dienos rytą Radviliškio  lopšelyje-darželyje „Eglutė“ organizuota jau penktoji Radviliškio rajono ikimokyklinio ugdymo įstaigų ir priešmokyklinio ugdymo grupių vaikų advento giesmių ir kalėdinių dainų festivalis „Angelo sparnas“.

Festivalyje gražiausias dainas ir giesmes atliko 12 kolektyvų iš Baisogalos mokyklos-darželio, Tauragės lopšelio-darželio „Žvaigždutė“, Šiaulių raj. Kairių lopšelio-darželio „Spindulėlis“, Šiaulių lopšelių-darželių „Eglutė“ bei „Voveraitė“, Radviliškio lopšelių-darželių „Kregždutė“, „Žvaigždutė“, „Eglutė“, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazijos, Šeduvos lopšelio-darželio, Joniškio lopšelio-darželio „Saulutė“, Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos.

Nuoširdžius sveikinimo žodžius renginio dalyviams tarė Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Justinas Pranys, Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Genovaitė Juodeikienė bei vyriausioji specialistė Judita Steponavičienė. Radviliškio Švč. Mergelės Marijos Gimimo bažnyčios klebonas dekanas Tadas Rudys džiaugėsi šventiniu renginiu ir mažiesiems dalyviams linkėjo savo širdelėse saugoti ir globoti savo angelus sargus.

Prie sveikinimų prisidėjo Radviliškio rajono viešosios bibliotekos direktorė Violeta Šukaitienė ir Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyriaus metodininkė Gailutė Toleikienė.

Radviliškio lopšelio-darželio direktorė Asta Varkulevičienė, kartu su mažaisiais dainininkais atidarė festivalį, kuriame skambėjo nuostabios vaikų atliekamos Advento giesmės ir Kalėdinės dainos. Klausantis vaikų atliekamų dainų ir giesmių, dalyvių širdys prisipildė šilumos, džiaugsmo ir ramybės.

Festivalio uždarymo akcentu tapo šventės dalyvių atliekama finalinė giesmė „Angelo sparnas“ bei meditacinis užsiėmimas „Žvakės monologas“, skirtas festivalyje dalyvavusiems pedagogams ir svečiams. Visi drauge uždegę žvakeles, vieni su kitais jie pasidalijo savo šiluma ir gerumo kupinais žodžiais.

 

Nuoširdžiai dėkojame Labdaros ir paramos fondui „Švieskime vaikus“ už knygeles bei Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Suaugusiųjų neformaliojo ugdymo skyriui už padėkas, skirtas festivalio dalyviams.
 

Radviliškio  lopšelio-darželio „Eglutė“ informacija ir nuotraukos


Reklama