NAUJIENOS

Matykime, išgirskime, padėkime

Kategorija:

Miestas:
Mažas pūkuotas kamuoliukas susirango ant kelių, pasigirsta raminantis murkimas, o ranka pati savaime tiesiasi jį paglostyti. Kitas atsisėda prie tavo kojų, jo akyse didžiulis pasitikėjimas ir ištikimybė. Tai pažįstama visiems, šalia kurių gyvena mūsų mylimi augintiniai.
Gyvūnų globos namai „Vyšnių sodas“ tokių augintinių turi dešimtimis. Ir tas skaičius kasdien pildosi naujais šeimininkų globos netekusiais mažaisiais žmogaus bičiuliais. Juos sergančius, žaizdotus, neretai vos besilaikančius ant plonyčio gyvybės siūlo priglaudžia šie ir kiti globos namai. Neretai nepelnytai šių globos namų darbuotojams metami kaltinimai, kad kažkur nesuspėja laiku atvažiuoti, kad nebegali priimti iki tol lyg ir mylėto, bet paprasčiausiai nusibodusio kačiuko ar šuniuko, nes nameliai – ne guminiai. Jie pildosi nepalyginamai greičiau negu mažiesiems bičiuliams pavyksta surasti kitus namus. Paskui gyvūnus neseka jokie pinigai. Čia nėra nei krepšelio, nei gydymo kasų. Šiems namams neskiriama nei valstybės, ir dažniausiai nei savivaldybių pinigai. Paradoksas, kai beglobių gyvūnų naikinimui savivaldybių biudžetuose pinigų atsiranda, o gelbėjimui – nėra! Jokia paslaptis, kad visi gyvūnų globos namai išsilaiko ir geradarių paramos. Mielieji, išgirskime tuos žmones, kurie aukoja savo laiką ir jėgas, gelbėdami gyvybes tų, kurie mums atiduoda savo meilę ir atsidavimą. Paremkime savo auka jų gelbėjimą. „Vyšnių sodo“ Facebook  bendruomenė – beveik 38 tūkstančiai. Net paaukodami po eurą, prisidėtume išsaugant mažyčių širdelių plakimą.

VšĮ „Vyšnių sodas“
Įmonės kodas 302488918
 Sąskaitos nr. LT197044060007446446 (AB SEB bankas)
SWIFT kodas CBVILT2X (aukojantiems iš užsienio)
Pavedimo paskirtis: Skubiai pagalbai
Paypal: viltiesvila@gmail.com
Paysera: LT423500010002663964
Prisidėti prie Vyšnių sodo veiklos ir beglobių gyvūnų gelbėjimo galite SKAMBINDAMI arba siųsdami tuščią SMS žinutę trumpuoju numeriu 1417. Vieno skambučio/SMS auka – 2 EUR. Norėdami skirti didesnę sumą, skambinti arba siųsti SMS žinutę galite tiek kartų, kiek norite.

 
 

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė
Nerimstanti teatro dvasia

Nerimstanti teatro dvasia

Birželio 26 d. Lietuvos nacionalinio dramos teatro aktorė Neringa Bulotaitė švenčia gražų jubiliejų – 60-metį! Ji – režisieriaus Jono Vaitkaus mokinė, studijavusi jo pirmajame „dešimtuke“ Lietuvos...

Reklama