NAUJIENOS

Marijampoliečių bendrija minės 25-erių metų veiklos sukaktį!

Kategorija:

Gegužės 30 d. (šeštadienį), kai Marijampolėje šurmuliuos tradicinė šventė „Miesto dienos 2015“, Marijampoliečių bendrija minės 25-erių metų veiklos sukaktį.

Kviečiame 15.00 val. Marijampolės dramos teatre susirinkti marijampoliečius iš viso pasaulio. Prisiminsime Marijampoliečių bendrijos nuveiktus darbus, pasikalbėsime apie ateities planus, pasidalinsime mintimis, patyrimu, idėjomis.

Marijampoliečių bendrija buvo įsteigta, kad suburtų Marijampolės, Sūduvos krašto, Lietuvos ir užsienio žmones, kurie save laiko marijampoliečiais ir sūduviais dirbti savo gimtajam kraštui – Marijampolei. Asociacijos tikslas skatinti ir darbuotis puoselėjant istorijos, etnokultūros, tradicijų ir papročių išsaugojimą, remti asmenis, organizacijas ir akcijas, kuriomis siekiama garsinti Marijampolę, kaip Sūduvos krašto kultūros, ekonomikos, pramonės ir mokslo židinį. Padaryta daug gražių ir prasmingų darbų. Esame dėkingi visiems, prisidėjusiems ir prisidedantiems prie asociacijos veiklos.

Siekiame, tikimės ir norime, kad į Marijampoliečių klubo veiklą įsilietų kuo daugiau jaunų žmonių su naujomis idėjomis ir iniciatyvomis, laukiame kraštiečių išminties, kultūros intelekto ir kitokių turtų dalelės sugrįžtant į gimtinę.

Mieli Marijampolės sūnūs ir dukros, kurie užaugote ir pasklidote plačiai po pasaulį, išsimokslinote, pasiekėte nuostabių laimėjimų, dirbate, kuriate ir atiduodate pasauliui dalelę to, kas Jumyse užgimė Marijampolėje.

Kviečiame kartu paminėti Marijampoliečių bendrijos 25-erių metų veiklos jubiliejų, pasidžiaugti pasiekimais, prisiminti iškilius kraštiečius, išsakyti problemos bei perspektyvos ir pasiryžti toliau gražinti savo gimtinę.

Daugiau informacijos Marijampoliečių bendrijos pirmininkas Paulius Uleckas, tel. 869826887


Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Šventinės edukacinės programos vaikams

6 leciono (pamoka)Jonui Svilainiui – 100

Jonui Svilainiui – 100

Vasario 8 dieną Didžiosios Kovos apygardos „B“ rinktinės Dieduko, Žaibo ir Audros būrių partizaną, buvusį politinį kalinį ir aktyvų politinių kalinių sukilimo 1953 m. Vorkutos lageryje dalyvį Joną Svilainį (Liūtą)...

Reklama