NAUJIENOS

Makiažas ir dažniausiai daromos jo klaidos

Kategorija:

Miestas:
Kas gi yra veido makiažas, paslepiantis trūkumus ir pabrėžiantis grožį? Tai dekoratyvinė kosmetika ir tikslingas jos panaudojimas.
Prieš 12tūkstančių metų pirmykščiai žmonės dažėsi kreida ir anglimi, odos priežiūrai naudojo gyvūnų riebalus ir alyvų aliejų, nuo saulės spindulių saugojosi – augaliniais dažais.

Mados istorikai, dažnai analizuoja moters išvaizdos evoliuciją, dažnai diskutuoja ir ginčijasi dėl XXI a. mados. Kaip pabrėžti madą, kap apčiuopti konkrečias tendencijas.

Makiažo naujienos niekada neatsilieka nuo moterų mados.
Moteris gali būti graži bet kokiame amžiuje. Prižiūrėdama savo kūną, juo rūpindamasi ji gali išlikti patraukli ir simpatiška iki pat senatvės.
Šiame straipsnyje noriu aptarti dažniausiai daromas moterų klaidas – besidažant.
 
Per tamsi makiažo pagrindo spalva:
„Niekada nenaudokite tamsios spalvos makiažo pagrindo. Jei žiūrėdamos į veidrodį norite, kad veidas vis dėlto būtų tamsesnis, naudokite pudrą, bet tik ne tamsesnės spalvos makiažo pagrindą. Tai labai didelė klaida, kurią vis dar daro daugelis moterų. Tokiu atveju iškyla pavojus atrodyti lyg su kauke.“
Juodi antakiai:
Kita didelė moterų daroma klaida yra labai tamsūs, juodi antakiai. „Niekada nedažykite antakių juoda spalva!  – Net jei jūsų plaukai juodi ir oda kiek tamsesnio atspalvio, naudokite tamsiai rudą spalvą, bet tik ne juodą.“
Akių kontūro dažai – ne visoms:
Jei jūsų akys nesutvertos akių kontūro dažams – pamirškite jį. T. y., jei jūsų akys labai gilios arba jų forma tokia, kad jos atrodo liūdnos, akių kontūro dažai situaciją tik pablogins ir dar labiau paryškins neigiamą aspektą.

Veido kontūravimas:
Daugelis moterų nežino, kas yra kontūravimas, bet vis tiek savamoksliškai stengiasi tai daryti. Kadangi nežino, kaip tiksliai tai atlikti, pamiršta panaikinti linijas, išlyginti dažus ir rezultatas būna labai nevykęs.
Netinkamai tepami akių šešėliai:
Kartais moterys, dažydamosi akis, naudoja tris akių vokų šešėlių spalvas ir akys atrodo kaip vaivorykštė, nes pamiršta tas spalvas sumaišyti – t. y. kiekvienos spalvos kontūras turi būti išnykęs, visos spalvos turi būti tarsi susipynusios tarpusavy. Taip daryti visada patariu ir savo klientėms.
Lūpos – moterys, turinčios labai plonas lūpas, nori storesnių, putlesnių, ir padažo jas taip, kad dažai gerokai „išlipa“ už kontūro ribų. Tačiau tai natūrali klaida.

 Tiesa, bet kalbant rimtai – raudoni lūpų dažai tinka visoms, didžiausia problema yra atrasti atspalvį, kuris geriausiai tiks būtent jums. Ir kai pagaliau rasite tą jums tinkamą raudoną, prašau, niekada jos nekeiskite, nes tai bus jūsų raudona.
Per plonos lūpos, per mažos akys, nepakankamai vešlūs antakiai? Vertinkite ir džiaukitės tuo, ką turite geriausio, išskirkite tai, kas jums pačioms jumyse patinka labiausiai ir pamirškite tuos neigiamus niuansus. Nekeiskite savo veido. Aš taip pat nemėgstu savo ovalaus veido, bet priimu save tokia, kokia esu. Kiti, nemėgstantys veido ar per didelės nosies, mėgina kontūruoti, o rezultatas dažniausiai būna baisus.
Šį pavasarį ir vasarą linkiu lietuvėms propaguoti lengvą, švelnų makiažą, ypač vasarą, kai jūsų odą pabučiuos saulė. Išskyriu dvi makiažo priemones, kurių reikia visada ir visur, ir dažnu atveju tik jų ir užtenka, – tai blakstienų tušas ir lūpų dažai. Tiesa, prie dueto dar galima prijungti ir trečią narį – skaistalus. Visas kitas, bent jau šiltuoju sezonu, galite pamiršti ir leisti odai pailsėti. Vasarą pats geriausias dalykas yra švytinti oda, tad prižiūrėkite ją, pasidažykite blakstienas, lūpas ir nepamirškite skaistalų. Rinkitės švelnią persiko, rožinę spalvą. Jei norite bronzanto, jis irgi tiks, tik nepadauginkite. Svarbiausia, kad oda atrodytų švytinti, sveika ir nebūtų perkrauta makiažu.

Su meile visažistė Danguolė Kokina
„DK Beauty Bar“
 
Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis


Reklama