NAUJIENOS

Maistinės svarstyklės: rinkitės atsakingai

Kategorija:

Miestas:
Maistinės svarstyklės yra nepamainomas pagalbininkas  tiek namų  virtuvėje, tiek prekybos ar maisto gamybos įmonėje. Jos paprastai esti dviejų rūšių: mechaninės ir elektroninės. Be abejonės, savo namų virtuvei  šeimininkė įsigys mechanines svarstykles. Tuo tarpu, įmonėje, kur darbo apimtis gerokai didesnė, išvysime elektronines svarstykles. Tad kokiomis savybėmis pasižymi tiek vienos, tiek kitos produktų masės nustatymo pagalbininkės?
Mechaninės maistinės svartyklės sveria produktus iki  10 kg. ir yra mažų gabaritų. Todėl, kaip jau minėjome, dažniausiai įsitaiso vieno šeimininko virtuvėje, kur sveriami nedideli kiekiai ir mažesnio svorio maisto produktai.
Šiek tiek plačiau pakalbėsime apie elektronines svarstykles. Tai įranga, be kurios savo darbo neįsivaizduoja nė vienas restoranas, prekybos centras, turgavietė ir kitos su maisto produktais susijusios įstaigos. Sparčiai tobulėjant technologijoms, šiuolaikinė rinka maisto pramonės verslininkams gali pasiūlyti itin tikslią, ilgaamžę ir lengvai naudojamą produkciją. Pasidomėjus kokios elektroninės maistinės svarstyklės yra pačios paklausiausios, išskyrėme kelias jų rūšis:
  • Kompiuterinės svarstyklės  skirtos savitarnai. Jos paprastai turi lietimui jautrų ekraną ir pasižymi paprastu naudojimu. Ir tai nenuostabu, nes savitarnos paslaugomis dažniausiai naudojasi patirties su tokiais įtaisais neturintys žmonės.
  • Į prekystalį įmontuotos svarstyklės. Turi tvirtą konstrukciją, kuri apsaugo nuo perkrovos, purvo ir kitokių smulkesnių šiukšlių. Yra gana ekonomiškos, nes naudoja nedaug energijos, gali būti naudojamos su išorine baterija. Turi pačias populiariausias IT jungtis ir gali būti sujungtos su elektroniniais kasos aparatais.
  • Svarstyklės pritaikytos tiek svėrimui, tiek etiketavimui. Jos populiarios tiek mažuose prekybos centruose, tiek dideliuose gamybos cechuose. Turi didelės raiškos etikečių spausdintuvą. Taip pat puikiai spausdina brūkšninius kodus ir turi galimybę komunikuoti per Ethernet bei Wi-Fi, pasinaudoti metrologine patikra.
Be abejonės, pats klientas sprendžia kokios svarstyklės jam reikalingiausios. Tačiau profesionalūs šios įrangos prekeiviai visuomet patars, kuris sprendimas yra optimaliausias konkrečioje situacijoje. Lyginant su mechaninėmis svarstyklėmis, elektroninės – šiek tiek brangesnis pirkinys. Todėl, prieš nuspręsdami pasirinkti konkrečią jomis prekiaujančią įmonę, pasidomėkite apie garantinį ir pogarantinį aptarnavimą. Garantiniu laikotarpiu nemokamai šalinami bet kokie savaiminiai gedimai, kurie įvyksta ne dėl kliento kaltės. Taip pat sudaromos pogarantinio aptarnavimo sutarys, kuriose aptariami įrangos aptarnavimo variantai ir galimybės.
Dar vienas svarbus faktorius, kuris parodys, jog pasirinkote tinkamą svartyklių prekybos įmonę – apmokymai. Kvalifikuoti specialistai Jūsų personalą išsamiai supažindins su įrangos naudojimo taisyklėmis, galimybėmis bei funkcijomis.

Kristė Armonė

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis


Reklama